Школа «Wilbraham & Monson Academy»

Школа «Wilbraham & Monson Academy»
Розташування
м. Вілбрахам, штат Массачусетс, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська, французька, китайська, іспанська
Вік
від 5 до 19
Програми
Детальна консультація

Школа «Wilbraham & Monson Academy» – це незалежна денна школа та школа-пансіон спільного навчання (для школярів обох статей) з програмою підготовки до навчання у ВНЗ. Учні та вчителі з різних міст США та інших країн світу живуть і навчаються у дбайливому та дружньому співтоваристві в місці з двохсотрічною історією. Для того, щоб підготувати кожного учня до труднощів вищої освіти та загальної успішності у взаємозалежному світі, школа пропагує інтелектуальний розвиток, здоровий спосіб життя, особисту відповідальність, взаємоповагу та самовіддану роботу. Ми радимо учням скористатися багатьма перевагами та можливостями пропонованих нами подорожей та навчанням закордоном, зокрема в Азії. Багато таких можливостей пропонується у рамках унікальної для середньої школи програми – нашого «Центру вивчення бізнесу та країнознавства».

Гуртожитки та проживання на території школи

На території школи є три великі гуртожитки. Учні поселяються по дві особи в кімнату. У кожній кімнаті є телефонний зв’язок та можливість доступу до мережі Інтернет.

Курси з програми поглибленого вивчення

Література, обчислення (математика): рівні I, II, III, статистика, світова історія, історія США, соціально-економічна географія, хімія, фізика, екологія, біологія, французька мова, іспанська мова та латинська.

Мистецтво

Студія образотворчого мистецтва, живопис, ілюстрація, фотографія, мистецтва, що вивчаються у ВНЗ, театр, джазовий ансамбль, мозаїка, академічний спів, вступний курс навчання на клавішних інструментах та теорії музики, ансамбль камерної музики, написання пісень, вивчення музики країн світу, танці.

Заняття спортом

Хлопчики восени: їзда велосипедом по пересіченій місцевості, американський футбол (регбі), футбол, водне поло.

Взимку: баскетбол, плавання, боротьба, легка атлетика, катання на лижах.

Навесні: бейсбол, гольф, лакрос, регбі, теніс, легка атлетика, волейбол.

Дівчата восени: їзда на велосипеді пересіченою місцевістю, хокей на траві, футбол, волейбол.

Взимку: баскетбол, плавання, легка атлетика, катання на лижах.

Навесні: лакрос, софтбол (різновид бейсболу), теніс, легка атлетика, гольф.

Факультативні заняття

Комітет діяльності учнів, програма «RISE» (забезпечення підтримки з етнічної та расової приналежності) та програма «SOAR» (прийняття та повага до сексуальних орієнтацій), бібліотечний консультаційний комітет (LAC), комітет з організації шкільних балів для молодших та старших класів, комітет з організації свят для старших класів, Всесвітня асоціація учнів, клуб пригод, учнівська газета.


Мінімальні вимоги до результатів тестів TOEFL/SSAT: тест TOEFL – 70 балів, потрібен тест SSAT.

Відсоток зарахування випускників школи до університетів (ВНЗ): 100%.

Університети (ВНЗ), до яких можуть бути зараховані випускники школи: Коледж Бабсона, Бостонський коледж, Бостонський університет, Університет Брауна, Університет Каліфорнії, Університет Карнегі-Меллона, Університет Західного резервного району, Університет Клемсона, Корнелльський університет, Університет Джорджа Вашингтона, Університет Макгілла, Університет міста Маямі, Північно-Східний університет, Нова школа дизайну Парсонса, Університет штату Пенсільванія, Університет Пеппердайна, Університет Пердью, Політехнічний інститут Ренсселера, Рочестерський університет, Чикагський художній інститут, Університет Південної Каліфорнії, Сент-Ендрюський університет у Шотландії, Стенфордський університет, Вірджинський політехнічний інститут та університет штату, Університет Вашингтона.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ