Школа The Royal School

Школа The Royal School
Розташування
м. Вулвергемптон, Велика Британія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 4 до 19
Програми
Детальна консультація

Школа The Royal School, Wolverhampton – престижна школа для дітей та підлітків Великої Британії та інших країн світу. Шкільний кампус розкинувся на 16 га мальовничої зеленої зони у західній частині Англії, відносно неподалік Бірмінгема.

Своєю головною метою школа вважає всебічний розвиток дітей та їх підготовку до сучасного світу, що швидко змінюється. До речі, присутність дітей 20 різних національностей створює особливу міжнародну атмосферу, при цьому школа не втрачає своєї англійської суті.

Загалом у школі навчається 1251 студент, з них 570 – учні початкової школи, 512 – середньої та 169 осіб навчаються у випускних класах Sixth Form.

Переваги навчання

– Школа відома чудовою підготовкою з точних наук, таких як математика, фізика, технології та хімія.

– При школі працює професійна секція з плавання, учні якої показують вражаючі результати. Наприклад, 4-ох студентів відібрали для участі у Чемпіонаті Європи з плавання серед юніорів. Інші плавці успішно беруть участь у національних змаганнях.

– У випускних класах зі студентами проводять бесіди та тести, які допомагають їм визначитися з університетом та курсом. Існує також програма здобуття першого робочого досвіду, яка значно допомагає зрозуміти свою майбутню професію. Важливо й те, що фахівці з вибору кар’єри допомагають заповнити заявки до ВНЗ та правильно подати документи.

– Для іноземних студентів передбачено додатковий курс англійської мови.

– Музична підготовка школярів на дуже високому рівні. Кожен студент може пройти навчання грі на одному із майже двадцяти музичних інструментів.

– Зазвичай після закінчення школи студенти продовжують навчання в університетах першого вибору. Серед ВНЗ, до яких вступають випускники, Йоркський університет, Даремський університет, Бірмінгемський університет, університет Манчестера та Уорікський університет.

Програми

Початкова школа, молодша середня школа, GCSE, A-level.

Предмети рівня A-level

бізнес науки, географія, математика, образотворче мистецтво, комп’ютерні науки, англійська мова, фізкультура, технологія проектування, фізика, історія, релігієзнавство, соціологія, біологія, хімія, французька мова, німецька мова, економіка, психологія.

Позакласні заходи

Серед тижня між школярами проходять спортивні змагання, ігри у настільний теніс та більярд, а також вечори різноманітних настільних ігор. Іноді, коли втома бере своє і хочеться трохи посидіти на дивані, у резиденції влаштовують перегляд фільмів різних жанрів та популярних передач. Вихідні дні часто присвячені екскурсіям чи походам. Серед популярних напрямків поїздки в тематичні парки, такі як Alton Towers, історичні місця, наприклад, Уорікський замок або мальовничу гористу місцевість Північного Уельсу.

Школа The Royal School

Люблять студенти і прогулятися магазинами, найчастіше вибирають для цього торговий центр Merry Hill Shopping Centre в Бірмінгемі. Масу захоплення викликає картинг та участь у квестах, походи в кінотеатр та боулінг, пейнтбол та аквапарк. Участь у змаганнях на приз герцога Единбурзького також передбачає безліч захоплюючих занять – піші походи, спортивні змагання, волонтерську роботу та орієнтування на місцевості.

Протягом навчального року школа організовує більш масштабні поїздки. За останні роки учні The Royal School побачили безліч лондонських пам’яток, зробили сотні фотографій на світловому фестивалі Blackpool Illuminations, насолодилися термами у курортному Баті та навіть побували у загадковому Стоунгенджі.

Клуби за інтересами

Своїм студентам школа пропонує масу занять та секцій та рекомендує відвідування як мінімум однієї групи. Щороку список клубів може змінюватись залежно від популярності серед учнів. Але деякі спільноти діють постійно. Наприклад, у школі є кілька хорів, ансамбль, гурток моделювання, комп’ютерний гурток, групи з йоги, танців, кулінарії та ораторського мистецтва. Є також такі клуби, де діти збираються пограти в настільні ігри, зробити виріб або прикрасу своїми руками, а також підготуватися та здійснити похід на природу. У школі також діє театр, спортивні секції, кадетський корпус, клуб STEM (наука, технологія, інжиніринг та математика), а також проходять змагання на приз герцога Единбурзького та багато іншого.

Спорт

Регбі, нетбол, англійська лапта, футбол, легка атлетика, плавання, баскетбол, гімнастика, настільний теніс, бадмінтон, крикет, хокей, дзюдо, катання на ковзанах, підводне плавання з аквалангом.

Інфраструктура

Добре обладнані навчальні аудиторії, 6 резиденцій, спортивний центр з 25-метровим басейном, тренажерним залом та танцювальною студією, спортивні майданчики для різних видів спорту, корти для тенісу та крикету, природничі лабораторії, каплиця, центр мистецтв та технологій, бібліотека, театр.

Проживання та харчування

З 11 років учні The Royal School можуть не лише навчатися у школі, а й жити в одній із шести резиденцій. На сьогоднішній день тут проживає 120 студентів – 50 дівчаток та 70 хлопчиків. Зазвичай кімнати розраховані на дві-три особи. Одномісні кімнати надаються лише випускникам. Крім того, у резиденціях є кімнати відпочинку зі зручними зонами для спілкування та ігор, столами для настільного тенісу, караоке, невелика бібліотека та кухня.

Поруч із резиденціями знаходиться велика їдальня, в якій накривають сніданки, обіди та вечері. Меню школярів – збалансоване та поживне, а також враховує всі потреби підліткового віку. У зв’язку з тим, що в школі навчаються студенти з різних країн світу, часто влаштовують обіди чи вечері згідно з традиціями різних культур.

£4,100 за семестр, £1,100 за реєстрацію, £500 за уроки англійської для іноземців, £500 за опікунство у Великій Британії.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ