Школа «Tallulah Falls School»

Школа «Tallulah Falls School»
Розташування
м. Таллула-Фолс, Штат Джорджія, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська, французька, іспанська
Вік
від 12 до 17
Програми
Детальна консультація

Школа «Tallulah Falls School» – це незалежна денна школа та школа-пансіон спільного навчання (для школярів обох статей), де навчається 375 учнів 6-12 класів. Якість програми навчання та академічні успіхи учнів – це ті пріоритети, на яких ґрунтується діяльність школи. Віддані своїй справі та висококваліфіковані вчителі, чудові умови для навчання та проживання, велика та цікава програма навчання, маленькі класи та добре мотивовані учні у школі сприяють досягненню академічних цілей. Школа “Tallulah Falls School” знаходиться в екологічно чистій лісовій місцевості на північному сході штату Джорджія. Уклад школи надає учням можливість скористатися всіма перевагами життя в заміській місцевості і в той же момент усі можливості, що відкриваються у великому місті, що знаходиться неподалік. Учні занурюються в атмосферу, яка не тільки сприяє академічним успіхам, але й вчить цінувати природу і зберігати природні ресурси.

Гуртожитки та проживання на території школи

На території школи є чудові гуртожитки (кімнати у гуртожитку більш просторі та найкращі в порівнянні з кімнатами у гуртожитках більшості шкіл), сучасний центр для учнів (з більярдними столами, столами для тенісу, столами аеро-хокею, столами настільного футболу, кімнатою-кінозалом, кімнатою для відеоігор і закусочною з плоскими телевізорами та танцмайданчиком), сучасний фітнес-центр, спортзал, тенісні корти, бейсбольний майданчик, футбольне поле і, що найкраще, їдальня «Federation Dining Hall» з казковою південною кулінарією (як їжа домашнього приготування).

Курси з програми поглибленого вивчення

Організовані на території школи курси підготовки до зарахування до ВНЗ: 28 годин; тести з програми поглибленого вивчення в рамках навчальних курсів.

Мистецтво

Хор, графічний дизайн, мистецтво архітектурного дизайну, виготовлення дерев’яних виробів, кулінарне мистецтво, мистецтво масової комунікації, відеовиробництво, гра на фортепіано, танці, письменницька майстерність, образотворчі мистецтва, концертний хоровий спів, хоровий спів із дзвіночками.

Заняття спортом

Хлопчики восени: їзда на велосипеді по пересіченій місцевості, футбол.

Взимку: баскетбол, плавання.

Навесні: теніс, легка атлетика, бейсбол, гольф.

Дівчата восени: волейбол, їзда на велосипеді пересіченою місцевістю.

Взимку: баскетбол, чирлідінг (команда підтримки), плавання.

Навесні: теніс, легка атлетика, гольф, футбол.

 

Факультативні заняття

Клуби, катання на гірському велосипеді, веслування на каяках, туризм, кінний спорт.


Мінімальні вимоги до результатів тестів SLEP/TOEFL: необхідна кількість балів залежить від класу. Відповідні бали з обох тестів вважаються прийнятними.

Відсоток зарахування випускників школи до університетів (ВНЗ): 100%.

Університети (ВНЗ), до яких можуть бути зараховані випускники школи: Університет Пейс, Університет Оберн, Університет штату Пенсільванія, Університет Беллерміна, Університет Пердью, Університет Райс, Університет Клемсона, Університет Ратгерса, Університет штату в Саванні, Коледж (Софії) Сміт, Університет штату у м. Колумбус, Корнеллський університет, Південний Весліанський університет, Університет Де Пола, Університет Св. Іоанна, Університет штату Флорида, Університет штату Нью-Йорк у Бінгемтоні, Фордемський університет, Сіракьюський університет, Технологічний інститут Джорджії, Університет Темпл, Алабамський університет, Каліфорнійський університет у Лос-Анджелесі (UCLA), Іллінойський університет, Массачусетський університет, Університет Джорджії, Університет Нотр-Дам, Коледж Кінгс, Рочестерський університет, Університет штату Мічіган, Нью-Йоркський університет, Університет штату Північна Кароліна, Вашингтонський коледж, Північно-Східний університет, Північно-Західний університет, Оксфордський коледж при Університеті Еморі.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ