Школа St. Giles London Central Family Course

Школа St. Giles London Central Family Course
Розташування
м. Лондон, Великобританія
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 8 до 15
Програми
Детальна консультація

Лондон, одна із найпопулярніших столиць світу, приваблює щороку мільйони гостей. Місто надзвичайного стилю та динаміки. Відмінне місце для студентів, які люблять шум та динаміку мегаполісів з широкими можливостями для розваг та відпочинку: галереї, магазини, парки, музеї, театри, клуби, бари та ресторани, кінотеатри.

Лондон – це найкраща можливість поєднати навчання та практику англійської мови, а також знайомство зі світовою історичною спадщиною та архітектурою: Тауер, Національна Галерея, Парламент тощо.

Міжнародна школа St. Giles є однією з найвідоміших мовних шкіл. Заснована у 1955 році. Школи St. Giles представлені у різних країнах світу – Великобританії, США, Канаді та Бразилії. На сьогоднішній день школа, що має за плечима більш ніж 50-річний досвід викладання, вважається одним з найуспішніших навчальних центрів, що пропонують курси англійської мови в Англії.

Школа виграла змагання як Найкраща Міжнародна Школа англійської мови на думку Language Magazine’s Star Awards у 2006 році.

Для батьків, які хотіли б вивчати англійську мову разом зі своїми дітьми в Лондоні, St.Giles пропонує літній канікулярний курс «Сімейна англійська». Курс розрахований на дітей від 8 до 15 років та їхніх батьків або родичів, які бажають у першій половині дня вивчати англійську мову, а після занять, у другій половині дня, гуляти містом та досліджувати його численні пам’ятки. У цій сімейній програмі можуть брати участь не більше двох дорослих членів сім’ї на одну дитину. Мінімальна кількість учасників цієї сімейної програми: 1 доросла та 1 дитина.

Заняття для дорослих відбуваються в головній будівлі школи для дорослих, яка розташована в центрі Лондона, за п’ять хвилин ходьби від Британського музею та району Ковент Гарден. Заняття для дітей проходять у будівлі Лондонського математичного товариства за 2 хвилини ходьби від школи для дорослих. Крім занять щотижня школа пропонує для учасників даної програми два післяобідні та один вечірній захід, а також одну екскурсію на цілий день по суботах.

Курси

Мінімальна тривалість – 2 тижні.

Англійська для дітей (8-15 років). Курс складається з 20 уроків або 15 годин англійської мови на тиждень і націлений на розвиток комунікативних навичок англійською мовою, з упором на граматику, лексику розмовної та літературної мови. Важливо: дітей, які займаються на цьому курсі, обов’язково повинні супроводжувати батьки або дорослі та брати участь у заходах (21 рік і старше).

Англійська для дорослих (18 і старше). Батьки та інші дорослі, які супроводжують дітей, можуть пройти курс навчання в школі. Курс складається з 20 уроків або 15 годин англійської мови на тиждень.

Кількість студентів у класі: 15 – у дитячій групі, 10 – у дорослій групі.

Батьки можуть і не брати уроки англійської, а лише супроводжувати дітей на екскурсії та заходи, вартість такого курсу вказана в таблиці нижче.

Проживання

Проживання: У вартість пакету входить проживання в сім’ї в зонах 2-4, розміщення в 2-х місній кімнаті. Також школа може організувати проживання в апартаментах (екстра £120 + за ніч до вартості пакета).

Харчування: У сім’ї – сніданок (включений до вартості пакету) або сніданок і вечеря (екстра £40 на тиждень з особи), апартаменти без харчування.

Екскурсії:

Після уроків та у вихідні дні школа пропонує численні екскурсії по Лондону, а також до інших міст, таких як Оксфорд, Кембрідж, Брайтон, Стоунхендж, Брайтон та інші, а також квитки на концерти та мюзикли.

Після уроків діти обов’язково повинні бути під наглядом батьків або дорослих супроводжуючих. Школа не надає супровід неповнолітнім дітям у неурочний час.

 

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ