Школа St. Edmund’s School

Школа St. Edmund’s School
Розташування
м. Кентербері, Велика Британія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 3 до 18
Програми
Детальна консультація

У передмісті старовинного культурного міста Кентербері розташована найпрестижніша незалежна приватна школа St. Edmund’s School. Учні цієї школи справді люблять навчатися та проводити час у школі, адже тут, на відміну від традиційних шкіл, пропонується не просто заучувати факти, а пізнавати світ та себе. З цією метою школа пропонує не лише цікаві уроки у закоханих у свою справу викладачів, а й безліч додаткових занять, спортивних заходів, культурних та розважальних поїздок. Шкільне виховання базується на християнських принципах, при цьому діти будь-якого віросповідання можуть тут навчатися.

Іноземні школярі можуть дістатися школи St. Edmund’s поїздом з Лондона всього за годину, крім того, зручна автомобільна розв’язка дозволяє досить швидко доїхати з аеропортів Гатвік, Хітроу та Станстед. У старшій школі навчатимуться близько 330 студентів, з них 18% – іноземні студенти.

Переваги навчання

  • Інспекція приватних шкіл ISI відзначила високий рівень позакласних занять, гарний рівень викладання та відмінний розвиток учнів у культурній, соціальній та духовній сферах. Також найвищих оцінок удостоїлися такі показники як безпека та рівень життя, турбота про студентів та грамотне керівництво школою.
  • Своєю головною метою школа бачить не так академічні показники, як всебічний розвиток кожного студента та формування гармонійних молодих людей. Однак, академічні показники зі школи значно перевищують середній національний рівень.
  • У кожного студента є свій куратор, який визначає сильні та слабкі сторони учня та допомагає йому досягти максимальних успіхів у міру його сил.
  • У школі Сент Едмундс є своя власна церковна хорова капела, яка виступає у знаменитому на весь світ Кентерберійському соборі. Бути частиною цього хору – велика честь та відповідальність.
  • Велика увага у школі приділяється музиці та творчості. Щороку тут відбувається семиденний арт-фестиваль, на якому виступають відомі музиканти та школярі зі своїми номерами. Цей захід користується шаленою популярністю серед учнів.
  • Музична підготовка є настільки якісною, що багато студентів стали учасниками таких колективів як Національний дитячий оркестр, Оркестр молоді графства Кент та Національний молодіжний хор Великої Британії.

Програми

Початкова школа, молодша середня школа, GCSE, A-level.

Предмети рівня A-level

Біологія, 3Д дизайн, образотворче мистецтво, бізнес науки, хімія, антична цивілізація, комп’ютерні науки, драматургія, економіка, англійська література, фізика, англійська як іноземна, кінознавство, французька мова, географія, історія, математика та вища математика, музика, фотографія, музичні технології, політика, дизайн продукції, філософія, етика та релігія, іспанська.

Школа St. Edmund's School

 

Позакласні заходи

За час навчання школярі здійснюють масу поїздок насамперед з метою розширення знань про світ. За два фінальні роки у школі студенти побувають у Барселоні, Парижі, Нью-Йорку, Берліні, кількох містах Швейцарії, відвідають Парламент Великої Британії, відвідають Лондонський тиждень дизайну та чудову Долину озер. У талановитих студентів є додаткові можливості – вони можуть їздити на змагання та конкурси від школи. Щосуботи у школі проходять різні майстер-класи. Наприклад, можна навчитися готувати, писати вірші чи оповідання, дізнатися, як працювати у фотошопі або доповнити свої знання цікавими фактами з різних сфер життя. Суботній вечір обіцяє можливості для відпочинку та спілкування. Регулярно відбуваються вечори перегляду фільмів, спортивні змагання, барбекю та пікніки. Заняття неділі можуть бути різними – від тихих посиденьок з друзями до поїздок до Лондона і Брайтона або екскурсій у розважальні парки.

Клуби за інтересами

Ансамбль, фітнес, хорова капела, хор, образотворче мистецтво, струнний квартет, симфонічний оркестр, театр, французька та іспанська спільноти, літературний клуб, кадетський корпус, політичний гурток, ораторське мистецтво, книжковий клуб, змагання на приз герцога Единбурзького.

Спорт

Футбол, хокей, нетбол, крикет, теніс, бадмінтон, регбі, баскетбол, гандбол, легка атлетика, біг, сквош, плавання, гімнастика, веслування, бокс.

Інфраструктура

Театр на 400 місць, музична зала на 65 осіб, конференц-зал, тенісні корти, майданчики для різноманітних спортивних ігор, 25-метровий басейн, тренажерний зал, церква, їдальня, бібліотека, центр мистецтв, музична студія, медичний центр, обладнані з останнього слова техніки навчальні корпуси та студентські резиденції.

Проживання та харчування

З 11 років школа St. Edmund’s School приймає своїх учнів на проживання. На кампусі знаходяться кілька шкільних резиденцій – одна для учнів 11-14 років та друга для студентів 15-18 років. Є ще одна резиденція, де живуть хористи. Молодші школярі люблять перебувати в компанії, тому для них підготовлені просторі кімнати на 4-2 особи, всі з окремими ванними кімнатами. Старшокласники можуть вибрати проживання у двомісній або одномісній кімнаті з усіма зручностями. У резиденціях є кімнати відпочинку, зал для перегляду телевізора та ігровий зал. До того ж усі важливі шкільні будинки знаходяться поблизу. З резиденції можна швидко дійти до бібліотеки та їдальні, а також спортивного центру.

Щодня в їдальні подають сніданки, обіди та вечері, а також полуденок та невеликий вечірній перекус для тих, хто не може заснути без склянки молока чи бутерброду. Кожен прийом їжі передбачає вибір із цілого ряду гарячих та холодних страв. Не забувають тут і про овочеві та фруктові салати, смачну випічку та різноманітні десерти.

 

Вартість £11,656 за семестр.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ