Школа-пансіон для дівчаток Surval Montreux

Школа-пансіон для дівчаток Surval Montreux
Розташування
м. Монтре, Швейцарія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 11 до 19
Програми
Детальна консультація

Ласкаво просимо до міжнародної школи-пансіону тільки для дівчат Surval School Montreux, розташованої в екологічно чистому місці на схилах Монтре з захоплюючим видом на гори та Женевське озеро. У школі всього навчаються близько 60 дівчат віком від 13 до 19 років у класах по 6-10 осіб. Директор і заступник директора проживають також на території школи і виступають у ролі «мами» для дівчаток, створюючи тим самим теплу та дружну атмосферу сім’ї.

Дівчат 13-19 років, які бажають вступити в Оксфорд, Кембридж, коледжі Ліги Плюща та інші найкращі університети Європи ми запрошуються на навчання англійською мовою за такими міжнародно-визнаними навчальними програмами:

  • American High School програма американської старшої школи;
  • IGCSE & A Levels британська програма здобуття Міжнародного атестату про середню освіту;
  • Liberal Arts програма, що охоплює поглиблене вивчення гуманітарних наук (іноземних мов) та дипломатії, до якої входять: курс ведення переговорів, курс “Бізнес та міжнародна економіка” з подальшою можливістю брати участь у дебатах моделі ООН та конкурсах Європейського молодіжного парламенту, підштовхування та участь у благодійних акціях у різних країнах світу, а також уроки етикету, кулінарії, майстер-класи дизайну, стилю та багато іншого.

Міжнародна школа-пансіон Surval School Montreux рада запропонувати вам такі програми:

  • Foundation Year (12+) – підготовчий курс, який спрямований на підготовку до початку американської чи британської освітніх програм;
  • American High School Diploma (14+) – програма з навчальним планом американської старшої школи;
  • IGCSE – International General Certificate of Secondary Education (14-16) – британська програма отримання атестату (міжнародно-визнаний аналог атеста 9 класу);
  • AS та A Levels (16-18) – британська програма отримання міжнародного атестата про закінчену середню освіту;
  • Liberal Arts (16+) – унікальна міжнародна програма з можливістю стажування в будь-якій країні світу.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ