Школа Millfield School

Школа Millfield School
Розташування
м. Стріт, Велика Британія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 9 до 18
Програми
Детальна консультація

Школа Millfield – елітний навчальний заклад для школярів 9-18 років, розташований у невеликому історичному містечку Стріт на південному заході Англії. Територія кампуса займає майже 100 га, на яких розташовані навчальні та житлові будинки, спортивні майданчики, резиденції, зони відпочинку, парк та алеї.

Історія заснування цієї школи дуже цікава. У 1935 році її засновник повернувся з Індії разом із 6-ма індійськими принцами, які стали першими учнями школи. З того часу школа підтримує дуже високий рівень освіти, славиться своєю міжнародною атмосферою та уважним ставленням до кожного учня.

У Millfield School навчається 1250 осіб, з яких 20% – це міжнародні студенти з 65 країн світу. У студентській резиденції на кампусі проживає 250 іноземців та 240 британців, які разом є частиною великої та дружної сім’ї.

Переваги навчання

  • Спортивна підготовка у школі вважається однією з найкращих у Великій Британії. За останні роки команди з крикету, футболу, гольфу, п’ятиборства, регбі, тенісу та сквошу займали призові місця на національних змаганнях. Багато випускників школи стали відомими спортсменами, а 69 випускників брали участь в Олімпійських та Паралімпійських Іграх.
  • Середній розмір класів – 8-14 осіб.
  • Особлива система контролю навчання та персональної підтримки гарантує розвиток та успіх кожного студента.
  • Музична школа в Мілфілд – одна з найбільших у Великій Британії, а професійні викладачі роблять її ідеальним місцем для всіх підлітків, які цікавляться музикою. Багато випускників школи вирішують пов’язати свою подальшу кар’єру з музикою та вступають у консерваторії, грають у складі національних оркестрів та театрів, виступають у хорах і навіть викладають музику в університетах.
  •  З не меншим успіхом школярі займаються мистецтвом – малюванням, ліпленням, фотографією, графікою. У школі є своя художня галерея, в якій виставляються роботи сучасних авторів та найкращих школярів. Протягом року відбуваються екскурсії до художніх музеїв та галерей Великої Британії, а також Європи та Америки.
  • Варто також згадати сильну підготовку з математики та можливість ранжувати рівні підготовки для різних студентів. Регулярно відбуваються олімпіади та математичні конкурси, які ще більше стимулюють студентів до вивчення предмета.

Програми

Початкова школа, молодша середня школа, GCSE, BTEC, A-level.

Предмети рівня A-level

Мистецтво та дизайн, біологія, історія, іноземні мови, бізнес, хімія, математика, медіазнавство, комп’ютерні науки, музика, музичні технології, театрознавство, економіка, філософія, англійська, спорт, фізика, політологія, підприємництво, дизайн продукції, релігієзнавство, географія, харчознавство, конярство.

Школа Millfield School

Позакласні заходи

Навчання у школі побудоване на чергуванні уроків та спортивних, творчих і виховних заходів. У другій половині дня школярі беруть участь у матчах та змаганнях, створюють предмети декору чи працюють над розвитком необхідних життєвих навичок. Щосуботи відбуваються виступи музикантів та шкільні театральні постановки. У неділю відбудуться екскурсії та походи в кіно та театр. З нетерпінням чекають школярі поїздки до розважальних парків, таких як Thorpe Park, аквапарк та на природу. Протягом року відбуваються і поїздки за кордон. Так, за останні роки студенти школи побували в Ефіопії, Ісландії, Нью-Йорку, Кейптауні, Женеві, Китаї та навіть у Новій Зеландії.

Клуби за інтересами

У школі Millfield School створено понад 100 клубів за інтересами. Якщо згадати лише деякі, то це кулінарія, тренування ловчих птахів, більярд, стрільба з лука, кераміка, військовий фітнес, дартс, театр, оркестр, танці, орігамі, кросфіт, клуб юних підприємців, шкільна газета, ораторська майстерність, сучасна музика, фотографія.

Спорт

Легка атлетика, бадмінтон, хокей, карате, баскетбол, п’ятиборство, крикет, нетбол, регбі, біг, лижний спорт, сквош, теніс, настільний теніс, плавання, верхова їзда, фехтування, футбол, гольф, тріатлон, стрибки на батуті, стрілянина по тарілках, веслування на каное, вітрильний спорт, скелелазіння, спелеотуризм.
Інфраструктура: 50 м та 25 м басейни, три поля для хокею, стадіон, тенісний центр, стайні та загони для верхової їзди, тенісні корти, корти для сквошу, конференц-зали, концертний зал, театр на 350 місць, дві танцювальні студії, каплиця, медичний центр, центр природничих предметів, бібліотека, шкільний магазин, центр комп’ютерних технологій, музична школа, центр образотворчих мистецтв, їдальня, художня галерея.

Проживання та харчування

Близько 75% учнів школи живуть та харчуються за принципом повного пансіону. Для них у школі працює 19 резиденцій, все у кроковій доступності від навчальних будівель. Дванадцять резиденцій займають юнаки, а у розпорядженні дівчаток 7 резиденцій.

Учні 9-15 років живуть у двомісних кімнатах, а старшокласники отримують окремі кімнати. У кожній резиденції є кухні, кімнати відпочинку, місця для спілкування та місця для навчання. А одним із улюблених місць проведення вільного часу у хорошу погоду є невеликі тінисті внутрішні дворики з лавками та столиками. На всій території житлових комплексів є доступ до Wi-Fi, що є важливим для підтримки зв’язку з сім’єю, а також для виконання домашнього завдання.

Школа пишається якістю та різноманітністю страв, які пропонуються учням та вчителям. На сніданок можна вибрати різні пластівці, традиційні англійські сніданки, континентальні сніданки, свіжі фрукти та йогурти. Обід як головний прийом їжі передбачає традиційні м’ясні та вегетаріанські страви, страви різних національностей, салати, супи, хліб, паніні, пудинги, свіжі фрукти. Вечірнє меню схоже на обіднє, хоча у свята саме на вечерю подаються тематичні інтернаціональні страви.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ