Школа Brentwood School

Школа Brentwood School
Розташування
м. Брентвуд, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 13 до 18
Програми
Детальна консультація

Історія школи Брентвуд налічує понад 500 років, а про її бездоганну репутацію знають далеко за межами Великобританії. Школа дбайливо зберігає свої традиції та історичну спадщину, але при цьому йде в ногу з часом і використовує сучасні технології та методики навчання для максимального успіху своїх студентів.

Brentwood School розташована у самому центрі міста Брентвуд на території понад 30 га. На цій площі розміщені навчальні та житлові будівлі, а також парк та спортивні майданчики. До Лондона звідси можна швидко дістатися на прямому поїзді або автомобілем – відстань до столиці всього близько 40 км.

Переваги навчання

– Школа визнана найкращою в Лондоні та його околицях за викладання виконавчих видів мистецтва. За рік тут відбувається понад 70 заходів, присвячених сценічним мистецтвам.

– За підсумками іспитів школа посідає перше місце у графстві Ессекс. Понад 95% учнів продовжують навчання у престижних англійських університетах чи провідних закордонних ВНЗ.

– Кожен учень школи має брати участь як мінімум у трьох зустрічах клубів за інтересами на тиждень. Це дозволяє знайти хобі чи заняття, що розвиває творчі чи фізичні здібності підлітка.

– Школа Брентвуд пишається можливістю запропонувати своїм учням навчання за міжнародною програмою підготовки до вступу до вищих навчальних закладів “Міжнародний бакалаврат”. Вона входить до топ 15 незалежних шкіл, які пропонують подібну програму.

– Одна з дванадцяти шкіл у країні, яка працює за принципом “алмазної моделі”. З 11 до 16 років хлопчики та дівчатка навчаються у різних класах і знову поєднуються у загальний клас у віці 17 років. Такий підхід дозволяє максимально сконцентруватися на навчанні та враховує гендерні особливості навчання.

Програми

Молодша середня школа, GCSE, iGCSE, Міжнародний бакалаврат IB, A Level.

Предмети рівня A-level

Школа пропонує 26 предметів на вибір у будь-якій комбінації. Окрім основних предметів можна також обрати бізнес науки, інформатику, економіку, німецьку, іспанську, латину, музику, драматургію чи політологію.

Позакласні заходи

У школі проходить неймовірна кількість заходів, екскурсій та поїздок. Завдяки інтенсивній роботі клубів за інтересами практично всі студенти є учасниками концертів, театральних вистав, спортивних матчів, вікторин чи поїздок. Спортивні, музичні та творчі колективи школи відвідують Німеччину, Італію, Францію, Чехію та інші європейські країни у рамках участі у міжнародних конкурсах та змаганнях. У п’ятницю учасники програми на нагороду Герцога Единбурзького вирушають у піші походи, в яких навчаються орієнтуватися на місцевості, долати перешкоди та виконувати завдання. Крім того, всі бажаючі можуть приєднатися до поїздок за кордон, які проходять щороку та допомагають студентам розширити кордони та побачити світ.

Школа Brentwood School

 

Клуби за інтересами

Танці, драмгурток, хор, оркестр, волонтерство, кадетський корпус, гуртки з різних навчальних предметів, експедиційне співтовариство, спортивне орієнтування, змагання за приз герцога Единбурзького, гурток книголюбів, модель ООН, ораторське мистецтво, технології, шахи, спортивні секції.

Спорт

У школі діє понад 90 спортивних команд та приблизно 350 учнів щотижня беруть участь у змаганнях різного рівня. Найкращі спортсмени можуть взяти участь у поїздках за кордон та позмагатися з однолітками з інших країн. При цьому учні школи Брентвуд часто самі привозять кубки та нагороди з різних куточків країни. Серед популярних видів спорту водне поло, фехтування, теніс, крикет, футбол, хокей, регбі, плавання та нетбол.

Інфраструктура

Навчальний центр з бібліотекою, навчальними аудиторіями, актовою залою та новим кафетерієм; навчальний центр для старшокласників з технічно оснащеними класами, комп’ютерним залом на 50 машин та актовим залом на 400 осіб; мовна студія; центр технологій; математичний центр; центр гуманітарних наук; відділення з вивчення природничих предметів; каплиця; їдальня; будівля старої школи, що використовується для проведення зборів та дискусій; основний шкільний будинок; спортивний комплекс із двома басейнами, фітнес-студія, корти для сквошу, велика зала для різних ігор та зали для фехтування, танців та інших спортивних напрямків; спортивні майданчики просто неба; три тенісні корти; бібліотека; музичні класи; студія акторської майстерності; арт-студія та резиденції.

Проживання та харчування

Учениці школи живуть у гарній резиденції у вікторіанському стилі. Тут може розміститись 28 дівчат, для яких приготовлені кімнати на одного або двох. У всіх кімнатах зроблений сучасний ремонт і є необхідні меблі та предмети побуту. Поспілкуватися чи пограти в настільні ігри можна у просторій спільній кімнаті, де дівчата люблять збиратися разом вечорами. У резиденції є кімната для занять музикою, обладнана кухня та комп’ютерний зал.

Резиденція для юнаків вміщує 47 осіб. Для них є окремі кімнати з усім необхідним, а також велика загальна кімната з ігровими приставками, кімната для ігор з настільним тенісом, три кімнати з телевізором і комп’ютерний зал. Для приготування легких перекушувань в будівлі є кухня з усім необхідним обладнанням. У теплу пору року всі студенти можуть проводити час у шкільному саду.

Усі студенти збираються за сніданком, обідом та вечерею у великій їдальні. Великий вибір гарячих та холодних страв, вегетаріанське меню, широкий асортимент салатів та супів, випічки, гарячих та холодних десертів щодня пропонується школярам.

 

Вартість навчання  £12,376 за семестр.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ