Школа «Academy at the Lakes»

Школа «Academy at the Lakes»
Розташування
м. Тампа, штат Флорида, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська, китайська, іспанська
Вік
від 13 до 19
Програми
Детальна консультація

Школа «Academy at the Lakes» – це незалежна, ліберальна за поглядами денна школа та школа-пансіон спільного навчання (для школярів обох статей) із програмою підготовки до навчання у ВНЗ. У школі прийнято чудову програму для підготовки учнів до наступного рівня освіти, і учні школи, зазвичай, зараховуються до перших, вибраних ними ВНЗ. Така програма підготовки націлена на те, щоб підібрати найкращі варіанти для кожного учня в академічному, соціальному і фінансовому планах. Програма академічних занять школи пропонує учням великий вибір курсів, щоб кожен із них міг вибрати підходящі заняття. На додачу до хорошої програми навчання школа також пропонує учням чудову програму образотворчих мистецтв і виняткові умови для занять спортом, забезпечуючи кожного учня можливістю вибрати те, що йому підходить.

Гуртожитки та проживання на території школи

Будинки знаходяться недалеко від школи, мають огороджену територію та пансіонні кімнати зі зручностями класу «люкс», включно з тенісними кортами та басейнами. Будинки побудовані в стилі традиційних будинків для однієї сім’ї з такими спільними приміщеннями, як вітальня та кухня, спальні (приблизно по 2 особи в кімнаті) та просторі ванні кімнати. Одна з цікавих особливостей проживання в пансіоні школи – це їжа домашнього приготування, яка подається прямо в будинку, а не в кафетерії, і в кожному будинку є свій мікроавтобус та завідувач пансіона.

Курси з програми поглибленого вивчення

Англійська література та літературна композиція, обчислення (математика), статистика, біологія, фізика (рівень C), історія США, історія Європи, іспанська література, китайська мова, 2-D студія образотворчого мистецтва.

Мистецтво

Музичні колективи та гурти, хор, драматургія, виконавчі мистецтва, студія образотворчого мистецтва, ансамбль духових інструментів, гра на струнних інструментах, відеомонтаж, мистецтво.

Заняття спортом

Хлопчики восени: американський футбол (регбі), їзда на велосипеді пересіченою місцевістю, гольф, плавання.

Взимку: баскетбол, футбол.

Навесні: бейсбол, теніс, легка атлетика.

Дівчата восени: волейбол, їзда на велосипеді пересіченою місцевістю, гольф, чирлідінг (команда підтримки), плавання.

Взимку: баскетбол, футбол, чирлідінг.

Навесні: легка атлетика, теніс, софтбол (різновид бейсболу).

Факультативні заняття

Танці, карате, французька мова, гра на гітарі, шкільна музика, хорове кабаре, зимові концерти, вечори інструментальної музики, галереї, весняні концерти, естрадні вистави.

 

Мінімальні вимоги до результатів тестів SLEP/TOEFL:

9-10 класи: тест SLEP не менше 45 балів, потрібен тест SSAT.

Відсоток зарахування випускників школи до університетів (ВНЗ): 100%.

Університети (ВНЗ), до яких можуть бути зараховані випускники школи: Університет Карнегі-Меллона, Університет Західного резервного району, Університет штату Колорадо, Колумбійський університет, Корнелльський університет, Університет штату Флорида, Університет у Джорджтауні, Технологічний інститут Джорджії, Гарвардський університет, Університет Джонса Хопкінса, Університет Маркетта, Університет штату Мічіган, Нью-Йоркський університет, Північно-Східний університет, Північно-Західний університет, Прінстонський університет, Університет Пердью, Політехнічний інститут Ренсселера, Рочестерський університет у Флориді, Массачусетський університет, Університет Тампи, Єльський університет.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ