Практика в The international school of English

Практика в The international school of English
Розташування
м. Дублін, Ірландія
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 18
Програми
Детальна консультація

The International School of English

The International School of English – це першокласна мовна школа, розташована у самому центрі Дубліна. Головною метою цієї школи є якісне та ефективне навчання англійської мови, а також знайомство з країною та її культурою. Традиційні мовні програми можна поєднувати з виробничою практикою, яка дасть безцінний досвід роботи за кордоном та можливість тренувати отримані знання.

Переваги

  • ISE визнано ACELS, службою якості та кваліфікації Ірландії у сфері викладання англійської мови. Крім того, школа ISE авторизована екзаменаційним центром Trinity College London у Дубліні.
  • Невеликі класи до 15 осіб дають можливість максимально залучати до активної роботи на уроці всіх студентів.
  • Викладачі проводять щотижневу перевірку знань та допомагають заповнити прогалини у знаннях.
  • Для студентів розроблено цікаві культурні та розважальні заходи, які мотивують використовувати англійську мову в реальних життєвих ситуаціях.
  • Після закінчення курсу видається сертифікат із зазначенням відповідного рівня. Крім того, школа готує до складання іспитів FCE, CAE, IELTS.
  • Виробнича практика за кордоном – це чудова можливість отримати досвід роботи у бажаній сфері та значно покращити знання англійської. Практичні знання, отримані за час стажування, завжди являються великим плюсом на шляху будь-якої кар’єри.

Опис програми

Ця програма дає можливість покращити знання англійської мови в реальних умовах роботи в англомовній країні. Після розгляду Вашого резюме ISE підбирає для Вас компанії, де можна пройти практику відповідно до попередньої кваліфікації та наявного робочого досвіду, а також рівня знання мови та віку. Відповідно до правил школи бажаючі пройти практику мають поєднувати її з одним із курсів англійської мови. Після закінчення роботи в компанії видається письмовий відгук від роботодавця та сертифікат про проходження курсу англійської мови.

Тривалість програми: 4-26 тижнів.

Вік: від 18 років.

Сфери роботи: туризм, ресторанний та готельний бізнес, організація заходів, продаж та маркетинг, адміністрування.

Проживання

Школа ISE пропонує своїм студентам проживання у гостьовій сім’ї, резиденції чи хостелі. Студенти можуть жити в окремій кімнаті чи кімнаті на двох. Студентські кімнати мебльовані та у них є все необхідне для комфортного проживання. Кімната з окремою ванною кімнатою може бути надана за окрему плату. В інших випадках студенти спільно використовують ванну кімнату на поверсі. Проживання в гостьовій сім’ї включає харчування на умовах напівпансіону.

  • Курс загальної англійської мови: €150 за 1 тиждень;
  • Практика: €300;
  • Проживання в гостьовій сім'ї та резиденції: €200;
  • Проживання в хостелі: €130.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ