Pilgrim School

Pilgrim School
Розташування
м. Лос-Анджелес, Каліфорнія, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 3 до 19
Програми
Детальна консультація

Школа Pilgrim є однією з найкращих приватних шкіл у Каліфорнії, випускники якої продовжують свою освіту в університетах “ліги плюща”, оскільки в старших класах школи студенти мають можливість навчатися за програмою AP. У рамках цієї програми учні можуть вивчати п’ять профілюючих предметів за поглибленою (університетською) програмою, скласти іспити та отримати оцінки, які будуть враховані під час зарахування до вишу та подальшого навчання. Школа акредитована Західною асоціацією шкіл і коледжів (WASC), а також Асоціацією незалежних шкіл Каліфорнії (CAIS).

Програми

Школа Pilgrim School пропонує:

1) загальноосвітню програму дитячого садка та початкової школи;

2) загальноосвітню програму середньої школи;

3) програму старшої школи, яка передбачає вивчення таких предметів, як англійська мова, історія, математика, іноземна мова (китайська або іспанська), фізичне виховання, фізика, біологія, хімія та образотворче мистецтво.

Інфраструктура школи

У школі Pilgrim є все необхідне для успішного навчання, занять спортом та іншою діяльністю. У розпорядженні студентів будуть прекрасно обладнані аудиторії, навчальні лабораторії, комп’ютерні класи, спортмайданчики, спортивна зала, бібліотека та кафетерій.

Вступні вимоги

Процедура вступу на 2015/16 навчальний рік, так само як і оплата за навчання повинні бути здійснені до 31 січня 2015 року.

Школа не приймає інших сертифікатів про рівень володіння англійською мовою, крім TOEFL.

Проживання

Гуртожиток школи є комфортабельною двоповерховою будівлею, де учні проживають по кілька осіб у кімнаті з усіма зручностями, кондиціонерами та Інтернетом. У гуртожитку також є кухні, зони рекреації, їдальня та кімнати для занять. Поруч проживають консультанти, до яких діти можуть звернутися зі своїми проблемами.

Вступний внесок – $350;

Навчання та проживання – $ 30.750;

Окрема оплата за:

  • авіапереліт;
  • послуги компанії "Study Bridge".
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ