Підготовча школа Windermere (Windermere Preparatory School)

Підготовча школа Windermere (Windermere Preparatory School)
Розташування
м. Лейк Дістрікт, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 2 до 18
Програми
Детальна консультація

Підготовча школа Windermere Preparatory була заснована в 1863 році. Школа є однією з міжнародних шкіл-лідерів Великої Британії. Школа надає можливість спільного навчання хлопчиків та дівчаток від 2 до 18 років, а також пропонує денну програму навчання та програму з повним пансіоном. Основними цілями школи є турбота про духовне, інтелектуальне, моральне та фізичне благополуччя школярів. Велику увагу в школі приділяється як освітній програмі, так і заняттям спортом та позакласною діяльністю. Школа примітна своєю унікальною академічною програмою, розробленою для іноземних студентів.

Програми

Школа Windermere Preparatory пропонує дві академічні програми для іноземних студентів:

1) Програма середньої школи GCSE (від 14 до 16 років): дворічна національна освітня програма для старшокласників, після успішного закінчення якої, школярі можуть продовжити навчання або у школі, або у професійно-технічній установі.

2) Програма середньої школи A-level (від 16 до 18 років): дворічна підготовча національна освітня програма для старшокласників, після успішного закінчення якої школярі можуть вступити до університету.

Кампус

Кампус школи створювався з метою забезпечення максимально сприятливих умов для студентів. Навчальні корпуси, резиденції та спортивні комплекси, обладнані за останнім словом техніки. Кампус включає сім комфортабельних резиденцій для хлопчиків та дівчаток, навчальні аудиторії, музичні класи, художню майстерню, бібліотеку, комп’ютерну лабораторію, спортивний комплекс, критий та відкритий басейни, ігрові поля та корти.

Проживання

Діти віком від 8 років можуть проживати в окремих гуртожитках для хлопчиків та дівчаток на території школи. Учні проживають у дво- або тримісних апартаментах з усіма зручностями. Дітям надається триразове харчування. У кожному гуртожитку з дітьми проживають вихователі, до яких діти можуть звернутися по допомогу.

Проживання та харчування - 9900 англійських фунтів за семестр.

Додаткові витрати:

  • Депозити;
  • Реєстраційний збір;
  • Трансфер;
  • Кишенькові витрати;
  • Додаткові заняття: англійська, музика.

Окремо оплачуються:

  • Авіпереліт;
  • Візовий збір;
  • Послуги компанії «Study Bridge».
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ