Пекінський Університет Цивільного Будівництва та Архітектури

Пекінський Університет Цивільного Будівництва та Архітектури
Розташування
м. Пекін, Китай
Тип школи
ВНЗ
Мови
китайська
Програми
Детальна консультація

Пекінський Університет Цивільного Будівництва та Архітектури був заснований у 1936 році як Професійний Коледж Будівництва. У 1977 році був перейменований на Пекінський Інститут Будівництва та Архітектури. 1982 року Інститут отримав право видачі ступеня бакалавра від Пекінського Комітету Освіти, а 1986 року отримав право видачі ступеня магістра. У 2004 році отримав ліцензію на прийом іноземних студентів.

Пекінським комітетом освіти цей університет був визнаний тренувальним центром для міського проектування, конструкції. У 2011 році був затверджений Міністерством освіти як провідний університет завдяки навчальному плану та підготовці «Відмінне будівництво». У 2013 році був перейменований на Пекінський Університет Цивільного Будівництва та Архітектури.

В університету є два кампуси: Західний та Дасін Кампус. Територія західного кампуса займає площу в 123 тисячі квадратних метрів, а будівельна площа – 202 тисячі квадратних метрів. Територія Дасін кампуса займає площу 501 тисячу квадратних метрів, а будівельна площа – 265 тисяч квадратних метрів. Університет має бібліотеку, фонди якої містять півтора мільйони томів книг та 1000 видів іноземних і національних журналів. Університет створив локальну мережу на території кампуса, яка забезпечує сучасну технічну базу для навчання, наукових досліджень та управління.

Університет має 9 відділів та 3 викладацькі центри, 34 спеціальності бакалавра та 12 спеціальностей на надання ступеня магістра. BUCEA має відмінний викладацький склад із тисячі фахівців, серед яких 671 штатних викладачів, 381 викладач на вищих професійних та технічних позиціях, серед яких 105 професорів та 20 доцентів.

Університет активно здійснює міжнародні академічні обміни та співпрацює з багатьма університетами з усього світу. Найчастіше гостями лекцій стають викладачі-професори зі США, Англії, Німеччини та багатьох інших країн. Більшість викладачів університету мають досвід закордонного стажування з навчання та викладання.

Університет встановив та підтримує дружні стосунки з іншими вищими навчальними закладами та науково-дослідними інститутами більш, ніж у 20 країнах та районах. Університет надає широкі можливості для навчання та життя, студенти можуть користуватися прекрасними умовами для навчання та персонального обміну з іншими університетами.

Проживання

Гуртожиток для іноземних студентів знаходиться на території кампусу університету. Студентам пропонуються 3-місні кімнати для розселення готельного типу, обладнані всіма необхідними меблями, в кімнаті є телевізор, холодильник, кондиціонер, душ і санвузол. На поверсі гуртожитку є інтернет, спільна кухня, за бажанням студенти можуть готувати самі. У гуртожитку є пральні машини для загального користування.

Вартість включає:

  • навчання, бакалаврат – $2 500;
  • додаткові витрати – $2 800 (проживання у 3-місній кімнаті, підручники, реєстрація за місцем перебування, медичний огляд, держ. медична страховка, віза на 1 рік).

Загальна сума навчання – $5 300.

Студент, який не досяг 18 років, оплачує додатково опікунство від китайської сторони у розмірі $290.

Вартість навчання на магістратурі – $4 100.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ