Padagogium Bad Sachsa

Padagogium Bad Sachsa
Розташування
м. Бад-Закса, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Приватна школа-пансіон Padagogium Bad Sachsa розташована в самому центрі Німеччини поблизу університетського містечка Геттінген. Її місцезнаходження в горах Гарц дає можливість проводити активний час на природі – кататися на велосипеді, ходити в піші походи, плавати, а взимку кататися на сноуборді або лижах. Дуже хороше транспортне сполучення з містами Геттінген та Нордгаузен розширює культурні можливості – можна сходити в кіно чи театр, на виставку чи концерт.

Шкільне життя в Padagogium поєднує в собі академічну освіту та широкий вибір культурних і спортивних заходів. Шкільні вчителі бачать своє головне завдання не лише в організації цікавих пізнавальних уроків, а й у підготовці школярів до дорослого самостійного життя. Для досягнення успіху та розвитку в житті важливі не тільки знання шкільної програми, а й уміння правильно поводитися в суспільстві, мати такі якості як відповідальність, чесність, довіра та повага до людей. Тому надбанні соціальних навичок у школі приділяється велика роль.

Викладачі проводять додаткові заняття для тих, хто відстає, або для відсутніх через хворобу школярів, а також спеціальний навчальний курс під назвою “Навчися навчатися”. Домашнє завдання виконується під наглядом вчителів під час пообідніх навчальних годин. У школі суворо виконується розклад, що позитивно впливає на студентів і організовує їх.

Учні школи – це не лише діти навколишніх міст та сіл, а й студенти з інших країн. Тут навчаються діти із Франції, США, Китаю, Кореї тощо. На сьогоднішній день здобувати середню освіту в Німеччині не лише престижно, а й вигідно з академічної та фінансової точки зору. Здобувши німецький диплом про повну середню освіту, можна продовжити освіту в одному з ВНЗ Німеччини або іншої країни світу.

Кількість учнів у школі: 400, з них 25 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 16-25.

Мови, що вивчаються: англійська (з 5-го класу), французька або латина (з 6-го класу), французька або латина як друга та третя мова (з 10-го класу).

Програми: середня школа (5-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: різні спортивні секції, зокрема дзюдо, баскетбол, футбол, бадмінтон, волейбол, гольф, більярд.

Гуртки: астрономія, шахи, образотворче мистецтво, хімія, біологія, інформаційні технології, курси декоративно-ужиткового мистецтва, серед яких шиття та гончарне ремесло, моделювання поїздів, хор, шкільний ансамбль.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні та одномісні кімнати (для випускних класів) у гарному гуртожитку на території школи. Юнаки та дівчата живуть у різних будинках.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ