Max-Rill-Schule

Max-Rill-Schule
Розташування
м. Райхерсбоєрн, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Школа Max-Rill-Schule розташована біля підніжжя Альпійських гір у Баварії біля озера Тегернзе на території старовинного замку Райхерсбоєрн. Звідси можна легко і швидко дістатися до Мюнхена як машиною, так і поїздом. Розташування школи справді унікальне – тут і чисте повітря, прозора вода гірського озера, захоплюючі краєвиди на гори та зелені ліси. Все це дає можливість займатися різними видами зимового та літнього спорту і брати участь у незабутніх екскурсіях та виїздах на природу. Часто організовують екскурсії і до Мюнхена – на цікаві постановки до театрів, концертів і виставок.

У школі 3 основні напрямки – музичний, лінгвістичний та соціологічний. Особливу увагу у школі приділяють музиці та акторській майстерності. Відвідуючи шкільні гуртки, можна навчитися грати на одному або кількох музичних інструментах, співати і виступати на сцені. Керівництво школи вважає, що саме завдяки цим заняттям учні можуть розвинути в собі впевненість та розкрити свої таланти. Багато випускників школи із задоволенням продовжують свою освіту у музичних консерваторіях.

Домашнє завдання для учнів 5-6 класів інтегроване в уроки, з 7 по 10 клас домашнє завдання виконується під наглядом вчителя, а в 11-12 класах учні виконують завдання самостійно.

Школа невелика і це дає можливість викладачам близько знати кожного учня та будувати з ним особисті стосунки. Студентів вчать брати на себе відповідальність за своє навчання, соціальне життя та подальшу долю. Це розвиває в них самостійність, вчить знаходити особисту мотивацію та визначати для себе цілі і завдання. Таким способом школа Max-Rill-Schule дає не лише висококласну середню освіту дітям Німеччини та інших країн, а й допомагає учням на шляху становлення повноцінної різнобічної особи.

Кількість учнів у школі: 160, з них 65 осіб проживають у шкільному гуртожитку.

Кількість учнів у класі: 5-7 класи: 10-16 осіб, 8-12 класи: 16-20.

Мови/предмети, що вивчаються: англійська, латина, французька або англійська, французька або англійська, латина.

Програми: середня школа (5-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: катання на лижах, сноуборд, піший туризм, футбол, теніс, баскетбол, гольф, уроки гри на музичних інструментах та вокал.

Гуртки та секції: спортивні секції з бадмінтону, футболу, стрільби з лука, катання на лижах, фітнес, баскетбол, стрибки на батуті, верхова їзда, скелелазіння, театральний гурток, хор, ансамбль, цифрова фотографія, садівництво, історія школи, кулінарний гурток. Щотижня збирається навчальний гурток з усіх основних предметів.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні кімнати для учнів 5-10 класів та одномісні кімнати для учнів 11 і 12 класів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ