Manchester Metropolitan University

Manchester Metropolitan University
Розташування
м. Манчестер, Велика Британія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Заснований 175 років тому, університет поєднує традиції та сучасність, що відрізняє його від інших та створює особливу обстановку.

Студмістечко університету Манчестер Метрополітан є найбільшим у Великій Британії, тут навчається понад 37 000 студентів. Для того, щоб підготувати фахівців світового рівня, ми приділяємо увагу професійній освіті та розвитку навичок для працевлаштування. Вісім факультетів університету Манчестер Метрополітан пропонують понад 500 програм бакалаврату та великий вибір програм магістратури та додаткової професійної освіти.

Більшість курсів включають лекції, семінари, практичні заняття та консультації. Лекційні цикли проходять за розкладом та дають основні знання з предмета. Наступним етапом є самостійна підготовка студентів і участь у семінарах. Семінари відбуваються у невеликих групах, і студенти можуть детально обговорити теми з викладачами та одногрупниками. Більшість курсів також включають індивідуальні консультації кураторів.

Університет Манчестер Метрополітан

Програма Foundation

Програма Foundation підготує вас до прямого зарахування на перший курс бакалаврської програми університету Манчестер Метрополітан. Ми пропонуємо три потоки програми: Мистецтво та Дизайн, Бізнес та Гуманітарні науки, Природні науки та Інжиніринг.

Програма  Диплом

Програма Диплом – еквівалент першого курсу програми бакалаврату. Її успішне закінчення гарантує зарахування на другий рік бакалаврської програми університету Манчестер Метрополітан у галузі бізнесу чи суміжних спеціальностей. Потоки програми: Бухгалтерський облік та Фінанси і Бізнес-менеджмент.

Програма Диплом для випускників університету

Програма Диплом для випускників університету готує студентів до прямого вступу на одну з програм магістратури університету Манчестер Метрополітан у галузі бізнесу та менеджменту, а також до вступу на програми, які пов’язані з вашою першою спеціальністю.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ