Літо в Реннерт, плюс пляж Маямі

Літо в Реннерт, плюс пляж Маямі
Розташування
м. Маямі, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 13 до 17
Програми
Детальна консультація

Готові до гарячого піску, солоних бризків на обличчі та чудової засмаги – все це чекає на Вас, якщо Ви станете учасником програми Rennert Summer Plus Miami Beach.

Особливості програми

Програма містить:

1) 10 занять англійської мови на тиждень. Робота над граматикою, письмом, читанням, аудіюванням та усним мовленням.

2) Крім 10 мовних занять, ви зможете відвідати 10 занять англійською мовою з напряму, що Вас цікавить, з наступних:

  • Флора і фауна океану. Якщо Ви оберете цей напрямок, то на Вас чекають захопливі заняття, де Вам розкажуть про океани, про життя тварин і рослин в океані. Так само пропонується тематична поїздка в Національний парк Еверглейдс.
  • Мистецтво і дизайн. Ви дізнаєтеся багато цікавого про галереї в Маямі та Нью-Йорку, а також зможете відвідати галереї та музеї.
  • Розвиток лідерських навичок. Обираючи цей напрямок, Ви навчитеся робити чудові презентації, проходити інтерв’ю та співбесіди і багато іншого. Програма передбачає тематичну екскурсію в адміністрацію мера.
  • Мода і стиль. Ви дізнаєтеся багато чого про модних дизайнерів, колекції, про майбутнє моди. Також у рамках програми Ви зможете відвідати Лінкольн Роад.
  • Спорт. Вам розкажуть про історію бейсболу, футболу, баскетболу, про вплив спорту на культуру США. Передбачена екскурсія на відомі спортивні арени.

Проживання

Ви будете жити в сонячному Маямі в готелі Hilton Grand Hotel Biscayne Bay. Усі номери оснащені кондиціонерами, кабельним телебаченням, Wi-Fi. Готель надає послуги прибирання номерів, 24-годинну охорону, є кімната для зберігання багажу, фітнес-центр, пральня.

Умови в кампусі: повністю обладнані комп’ютерні лабораторії та сучасні аудиторії для занять. Кількість студентів на занятті не більше 10. Чудова тераса з видом на Лінкольн Роад подарує Вам приємні хвилини відпочинку.

Харчування

Повний пансіон з понеділка по п’ятницю і напівпансіон на вихідних. Надається можливість дотримуватися особливої дієти. На вихідних подаються пізні сніданки. Вечері можуть проходити в місцевих ресторанах і кафе.

Розваги

Щодня відбуваються різноманітні заходи, як у кампусі, так і за його межами, наприклад, сальса-вечірки та поїздки на шопінг в Aventura Mall. Кожні вихідні відбуваються екскурсії на цілий день.

Ось приблизний графік занять на перший тиждень:

Тиждень 1

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

П’ятниця

Субота

Неділя

Ранок

Орієнтація за школою Реннерт

Вело-тур по Сауз-Біч

Відпочинок на пляжі

Тематична поїздка на каяках

Ігри в басейні

Поїздка в Евер-глейдс

Пляжні розваги або шопінг

Обід

Тестування

Загальна англійська

Загальна англійська

Загальна англійська

Загальна англійська

 

 

 

Морські екосистеми

Морські екосистеми

Морські екосистеми

Морські екосистеми

Морські екосистеми

 

 

Вечір

Вечір ігор

Гра в бейсбол

Сальса-вечірка

Кіновечір

Круїзна вечірка

 

 

 

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ