Літо в Нью-Йорку з ELS

Літо в Нью-Йорку з ELS
Розташування
м. Нью-Йорк, США.
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 16 до 25
Програми
Детальна консультація

Спекотне літо в прекрасному місті: пізнайте всі таємниці Нью-Йорка з ELS!

Ця програма призначена для юних, незалежних студентів віком від 16 до 25 років, які бажають познайомитися з безмежними можливостями, які може запропонувати Нью-Йорк, паралельно вдосконалюючи свою англійську. Ця програма за типом “все включено” дає змогу позбутися зайвого клопоту: проживання, харчування та екскурсії заплановано заздалегідь і включено у вартість програми.

На п’ятницю для студентів заплановані екскурсії до Музею сучасного мистецтва, Грінвіч-Віллідж, Організації Об’єднаних Націй та Національного музею американських індіанців під егідою Смітсонівського інституту, під час яких їх супроводжуватимуть викладачі ELS.

 

Під час навчання студенти проживають у гуртожитках знаменитої Джульярдської школи, які розташовані на території Центру сценічних мистецтв Лінкольна в самому серці Нью-Йорка.

Максимальна кількість студентів у класі: 15.

Кількість занять на тиждень: шістнадцять 50-хвилинних занять (з понеділка по четвер), а також три екскурсії.

Тривалість програми: три тижні.

Рівні: початковий, середній і високий.

Додаткові послуги: у вартість програм за типом “все включено” входить видача сертифіката про закінчення курсу, медичне страхування ELS, трансфер з аеропорту і в аеропорт (міжнародний аеропорт ім. Джона Кеннеді), сумка з логотипом ELS, ремінець, браслет USB, футболка, пляжний рушник і всі навчальні матеріали.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ