KRB School

KRB School
Розташування
м. Роуз Бей, Сідней, Австралія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 10
Програми
Детальна консультація

Заснована в 1882 році, школа Kincoppal-Rose Bay School of the Sacred Heart протягом більше століття дає різнобічну шкільну освіту дітям з різних куточків Австралії та всього світу. Девіз школи Cor Unum вказує на нерозривний зв’язок між фізичним, розумовим і психологічним вихованням. Вдало обране розташування (передмістя Сіднея) і гарне транспортне сполучення з містом дає можливість дітям самостійно діставатися школи. Крім того, 5 маршрутами ходять шкільні автобуси.

Шкільна програма націлена не лише на отримання високих результатів з гуманітарних та фізико-математичних дисциплін, а й на виховання таких якостей, як доброта, готовність допомогти, відданість, прийняття інших та відкритість. Дотримування персоналом та учнями принципів християнської моралі та загальнолюдських цінностей створюють у школі благотворну атмосферу, в якій кожен почувається унікальною особистістю та має можливість розкрити себе та всі свої таланти.

Школа пропонує величезний вибір позакласних занять – професійне навчання музиці, танцям, співам, акторській майстерності, безліч спортивних секцій, включаючи йогу та плавання. На вихідні за бажанням можна ходити на уроки з серфінгу, катання на скейтборді або байдарках, влаштовуються також дискотеки, вечірки та різноманітні соціальні заходи.

Школа привітно приймає учнів з усього світу, що значно сприяє міжкультурному спілкуванню, розширює кругозір учнів та готує до життя у міжнаціональній спільноті.

На території школи розташовані:

  • 25-метровий басейн, що підігрівається;
  • спортзали для гри в баскетбол, нетбол, футбол, теніс та волейбол;
  • сучасний фітнес-центр;
  • спортивні майданчики;
  • танцювальний зал, де викладають балет, джазову гімнастику та контемпорарі;
  • театральний зал, оснащений найсучаснішими звуковими системами та системами освітлення;
  • актовий зал на 900 осіб;
  • підземне паркування;
  • каплиця.

Проживання та харчування

Як іноземним, так і місцевим дівчаткам з 7 класу надається можливість проживання у шкільних гуртожитках. Просторі кімнати з сучасним ремонтом оснащені всім необхідним – зручними меблями, комунікаціями та кондиціонером. У гуртожитку також є симпатичні кімнати для спільного дозвілля, а також зі смаком обставлена ​​їдальня.

Для учениць 12 класу передбачається окремий гуртожиток – будинок Шелдона, розташований у мальовничій Сіднейській Бухті. Випускниці мають більше свобод та можливостей, окреме проживання готує їх до самостійного життя після закінчення школи.

Щоб діти відчували себе у школі як удома, шеф-кухар готує для них збалансовані, поживні та смачні страви з натуральних інгредієнтів. Меню ретельно продумано та включає страви як місцевої кухні, так і різних країн світу.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ