Італійська у школі CiaoItaly

Італійська у школі CiaoItaly
Розташування
м. Турин, Італія
Тип школи
Мовний центр
Мови
італійська
Вік
від 5
Програми
Детальна консультація

Заснована у 2008 році в Турині, школа CiaoItaly пропонує курси з вивчення італійської мови та культури для всіх бажаючих. Столиця регіону П’ємонт – Турин ідеально підходить для занурення в неповторну культуру Італії. Місто славиться своєю самобутньою архітектурою, багатою культурною спадщиною та вишуканою італійською кухнею. Школа CiaoItaly створила програми, які органічно комбінують вивчення італійської мови та занурення в атмосферу країни через туристичні екскурсії, кулінарні тури, дегустацію вин, відвідування музеїв, виставок та театрів.

Переваги

 • Школа є членом асоціацій ASILS, AIL та Eduitalia, які пропонують курси іноземним студентам та гарантують їх високу якість і професійний рівень викладання.
 • CiaoItaly має право приймати іспити «Firenze» Академії Італійської мови – Accademia Italiana di Lingua та організовує курси з подальшим складанням іспитів CILS Університету для іноземців м. Сієни – Università per stranieri di Siena.
 • Всі заняття проводяться кваліфікованими захопленими викладачами, які є носіями мови.
 • Перед початком навчання студенти складають іспит, який допомагає визначити початковий рівень знання мови, і після цього розподіляються між групами.
 • Студенти школи можуть познайомитися з Турином на одній із численних безкоштовних екскурсій, які організовує школа. Так, можна побувати у Музеї Єгипту, Музеї кіно, Автомобільному музеї, Галереї сучасного мистецтва, Базиліці Суперга, Савойських королівських палацах, місцях проведення Олімпійських ігор, італійських ринках Крочетта та Порта-Палаццо, а також у парку Валентино.
 • Під час набору групи за додаткову плату можна також відвідати багато інших цікавих подій у Турині та околицях. Наприклад, можна побувати на карнавалі в Івреї та Осаді Канеллі, побачити театральні постановки, влаштувати дегустацію вин та страв італійської кухні або поїхати в гори П’ємонту.

Опис програм

Інтенсивний курс для груп триває від 1 тижня з тижневою кількістю годин від 15 до 20. Кількість студентів у групі варіюється від 5 до 12. Навчальна програма включає роботу над граматикою, розширенням словникового запасу, вимовою, читанням, письмом та вмінням вести бесіду.

Курс для іноземців, які живуть і навчаються в Турині, призначений для студентів, які планують займатися як мінімум один семестр. Заняття проходять 2-3 рази на тиждень та загалом налічують 30 годин на тиждень. Групи складаються з 5-12 осіб.

Міні-групи розраховані на 3-х осіб, під них підбирається оптимальний час відвідин. Тривалість занять – від 1 тижня із загальною кількістю годин від 15 до 20. Навчання у міні-групах дозволяє пройти більшу кількість матеріалу та опрацювати бажані мовні навички.

Напівіндивідуальний курс розроблений для двох студентів і складається мінімум з 20 годин. Цей курс може бути адаптований під потреби та графік учасників і може проходити в інтенсивному форматі.

Індивідуальний курс дозволяє навчатися за персоналізованою програмою. Він ідеально підійде тим, хто хоче поєднувати роботу та навчання. 20 годин на тиждень – це мінімальна програма занять.

Курси для дітей розраховані на учнів 5-13 років та побудовані на ігровому методі навчання. Групи складаються з макс. 8 учнів, а заняття триває 90 хвилин, протягом яких діти вчать нову лексику та вбирають граматичні звороти шляхом спілкування та повторення.

Курс для “старшого покоління” призначений для людей віком від 50 років і базується на комунікативному методі навчання. Його можна ідеально поєднувати з відпусткою в Італії, навчаючись у першій половині дня, та беручи участь у культурній програмі у післяобідній та вечірній час.

Літні курси проводяться протягом червня, липня та серпня та дуже популярні серед студентів, які планують цікаво та корисно провести канікули. Групи складаються з 5-12 осіб, а навчальне навантаження становить 20 годин на тиждень. Цей курс поєднує навчання та культурно-розважальні заходи. Тривалість курсу – від 2 тижнів.

Курси підготовки до іспитів CILS та CELI починаються за кілька місяців до складання іспитів та проводяться викладачами, які є акредитованими екзаменаторами та знайомі з методиками складання цих іспитів. Дані курси можуть проводитись у форматі індивідуальних, напівіндивідуальних занять або у міні-групах по 3-4 особи.

Проживання та харчування

Школа допомагає студентам з підбором оптимального місця проживання та пропонує кілька варіантів розміщення. Турин – туристичне місто, тому тут безліч готелів та міні-готелів, де студенти можуть розміститися згідно з власним бюджетом. Популярне серед молоді й проживання у студентських резиденціях, які пропонують окрему кімнату та загальне використання кухні та душової. Але цей тип проживання пропонують лише студентам, які купують місячний курс. Ще однією альтернативою може бути зняття квартири чи кімнати під час навчання. У школі є також база перевірених гостьових сімей, які з радістю приймають іноземних студентів у себе та надають їм окрему кімнату з харчуванням або без.

Вартість навчання:

 • індивідуальні заняття – від 40 за 10 годин;
 • інтенсивний груповий курс – від 160 за 15 годин на тиждень;
 • міні-група – 450 за 30 годин.

Вартість проживання:

 • кімната в сім'ї – 250 за тиждень;
 • резиденція – 600 за 4 тижні;
 • квартира – від 300 за тиждень;
 • кімната у загальній квартирі – від 400 за тиждень.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ