Internatsgymnasium Schloss Torgelow

Internatsgymnasium Schloss Torgelow
Розташування
м. Торгелов-ам-Зее, Німеччина
Тип школи
школа-пансіон
Мови
німецька
Вік
від 10 до 19
Програми
Детальна консультація

Студентам необхідно враховувати, що для отримання візи потрібне відкриття блокованого рахунку на суму 8000 євро.

Школа в замку Торгелов – це приватна середня школа з окремими гуртожитками для хлопчиків та дівчаток. Основними навчальними принципами цієї школи являються досягнення високих результатів та позитивне ставлення до світу та людей. Мається на увазі відкритість у всіх сферах життя, прагнення пізнати нове та повністю розкрити власний потенціал.

Школа розташована на березі озера Торгелов, в одному із найкрасивіших місць північної Німеччини. Це мальовниче місце передбачає широкий вибір різних спортивних занять, таких як вітрильний спорт, плавання, веслування та багато інших. У школі приділяється увага також музичному та гуманітарному напрямкам.

Основна концепція школи – надавати всіляку повноцінну підтримку талановитим студентам, мотивувати їх розвивати свої таланти та знайти своє місце у житті. Школа співпрацює з різними ВНЗ та часто проводить лекції на тему тайм-менеджменту, ораторського мистецтва та поведінки на публіці.

Знання іноземних мов є надзвичайно важливим у сучасному світі. Саме тому у школі їм відводиться особливе місце. Окрім вивчення мов у рамках шкільної програми, можна вивчати одну з мов на факультативних заняттях. Для іноземних студентів відбуваються уроки німецької мови. Завдяки їм студенти різних країн можуть отримувати середню освіту в Німеччині та одночасно продовжувати вивчати мову, збагачуючи її необхідними термінами та оборотами. Internatsgymnasium Schloss Torgelow має школи-партнери в Аргентині, Великій Британії та Франції.

У 9 класі у рамках проекту „European Classroom” усі учні школи проводять близько півроку у школі Англії. Це значно покращує усні та письмові мовні навички, розширює кругозір та допомагає набути соціальних умінь. Школа є єдиним у Німеччині центром „Internal Test Centre”, де можна отримати мовний диплом Кембриджського університету.

Кількість учнів у школі: 250, з них 220 осіб проживають у шкільному гуртожитку.
Кількість учнів у класі: макс. 12.

Мови, що вивчаються: англійська, французька, латина, іспанська. На запит російська або китайська мови.

Програми: середня школа (5-12 класи).

Сертифікати: сертифікат про повну загальну середню освіту (абітур).

Факультативні заняття: футбол, волейбол, вітрильний спорт, дзюдо, теніс, верхова їзда, гольф, плавання, аеробіка, атлетика, веслування, декоративно-ужиткове мистецтво, каное, спортивні заняття.

Гуртки: інтернет, біологія, образотворче мистецтво, кінозйомка, музичний гурток, театральний. Загалом 70 проектів різних напрямків.

Шкільна форма: нема.

Проживання: двомісні кімнати.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ