Інститут транспорту та зв’язку Риги

Інститут транспорту та зв’язку Риги
Розташування
м. Рига, Латвія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Ризький Інститут транспорту та зв’язку TSI був заснований у 1999 році на базі знаменитого Ризького авіаційного інституту та не менш відомого Ризького червонопрапорного інституту інженерів цивільної авіації. Так, вже майже сто років інститут надає спеціалізовану технічну освіту за такими напрямками як авіація, ІТ, транспорт і логістика, електроніка. На сьогоднішній день у ВНЗ навчається 3000 осіб, як із самої Латвії, так і з Росії, України, Казахстану, Великої Британії, Індії, Узбекистану, Молдови та інших країн. Диплом TSI визнається в більшості країн світу, а його випускники дуже потрібні на ринку праці.

Переваги

 • Єдиний приватний технічний ВНЗ Латвії, який у методах навчання поєднує класичні та інноваційні підходи, останні технологічні розробки та практичні заняття. Вважається найкращим технічним ВНЗ Латвії.
 • Мова навчання – англійська.
 • Інститут має безстрокову акредитацію на території Латвії.
 • ВНЗ має першокласну науково-дослідну базу і входить до списку провідних наукових інститутів Латвії. Тут діє 13 наукових лабораторій різних напрямків, оснащених за останнім словом техніки.
 • При вступі на курс “Авіаційний транспорт” студенти проходять льотну практику з другого курсу та отримують ліцензію пілота.
 • Інститут є учасником європейської програми Erasmus+. А це означає, що будь-який студент ВНЗ, незалежно від громадянства, має право на однорічне навчання чи проходження практики у партнерському університеті. 30 європейських ВНЗ вже уклали договір із TSI.
 • В інституті працює студентське самоврядування, яке відповідає за активне соціальне життя студентів та займається організацією різноманітних спортивних, інтелектуальних і культурних заходів.
 • Інститут дотримується принципів безперервного навчання, тому розробив цілий ряд короткострокових курсів, які можуть доповнити Вашу основну програму навчання. Додаткові знання – запорука майбутньої переваги при працевлаштуванні.

Додаткові короткострокові курси: інформаційні технології, фінанси, мовні курси (англійська, арабська, латиська, китайська), основи робототехніки на базі конструктора Lego Mindstom EV3 Education, базове програмування промислових роботів, міжнародне комерційне право та транспортне право моделювання логістичних і транспортних процесів, основи логістики, логістика складування, логістика закупівель і запасів.

Ризький Інститут транспорту та зв’язку пропонує програми навчання з подальшим здобуттям ступеня бакалавра, магістра або доктора. Тут діють три факультети з такими напрямками як:

 • Факультет комп’ютерних наук і телекомунікацій: комп’ютерні науки, електроніка, телекомунікації, інформаційні системи.
 • Факультет менеджменту та економіки: економіка, менеджмент, адміністрування, керування нерухомістю.
 • Факультет транспорту та логістики: організація логістичних процесів, організація мультимодальних перевезень, технічне обслуговування та ремонт транспортних засобів –авіаційного чи наземного транспорту.

Спорт: скелелазіння, волейбол, футбол, бокс, настільний теніс, гандбол, йога, лікувальна фізкультура.

Проживання

Студенти інституту розміщуються у комфортабельному студентському готелі 1Home, який знаходиться через дорогу від навчальних будівель. Житловий фонд готелю включає одно- і двомісні кімнати з індивідуальною ванною і туалетом. Загальна кухня знаходиться на кожному поверсі та оснащена всім необхідним для приготування їжі. Є також номери люкс з окремою кухнею, створені за принципом квартири-студії. Проживання в готелі включає всі комунальні витрати, щотижневе прибирання кімнати та зміну постільної білизни 2 рази на місяць. На всій території житлового комплексу працює безкоштовний Wi-Fi.

Вартість навчання: від 2700 EUR на рік - бакалаврат, від 3200 EUR - магістратура, 5000 EUR - докторантура.

Вартість проживання:

 • Одномісний номер 1300 EUR (6 міс.) / 2400 EUR (12 міс.) / 2100 EUR (10 міс.);
 • Двомісний номер 1000 EUR (6 міс.) / 1800 EUR (12 міс.) / 1600 EUR (10 міс.);
 • Люкс номер 2600 EUR (6 міс.) / 4800 EUR (12 міс.) / 4200 EUR (10 міс.).
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ