Hotel School Sant Pol de Mar

Hotel School Sant Pol de Mar
Розташування
м. Барселона, Іспанія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

 

Hotel School Sant Pol de Mar – висококласний іспанський університет, який пропонує не лише програми бакалаврату та магістратури, а й короткострокові курси, літні програми та професійну підготовку в галузі готельно-ресторанного менеджменту й кулінарних мистецтв. І оскільки Іспанія є третьою у світі країною за кількістю туристів, а Барселона – столиця Каталонії – головна мета, освіта в даній сфері є дуже якісною.

Переваги та відмінні риси цього ВНЗ такі:

  • Раз на рік університет влаштовує «Дні професійного розвитку», під час яких навчальний заклад відвідують представники найбільших компаній з метою відбору студентів для професійної практики та подальшої роботи у самій компанії.
  • Університет співпрацює з більш ніж 40 міжнародними мережами готелів і ресторанів, серед яких більшість нагороджені Мішленівськими зірками.
  • Цей ВНЗ пропонує унікальний теоретично-практичний метод навчання та професійних тренувань майбутніх спеціалістів, який базується на принципі «навчання у процесі».
  • З 1980 року університет щорічно організовує Гастрономічні Дні та Змагання молодих кухарів Каталонії, яка є найстарішою гастрономічною подією та кулінарним конкурсом у Каталонії.
  • Учбовий заклад пропонує програми вищої та технічної освіти, професійну підготовку та короткострокові курси у 3 сферах: кухня, ресторація, готельний менеджмент.

Професійна підготовка (технічна освіта)

Кухня та гастрономія, Рестораний сервіс.

Бакалаврат

Міжнародний готельний менеджмент, Менеджмент у сфері їжі, напоїв та організації заходів, Кулінарні мистецтва та управління кухнею.

Магістратура

Готельний менеджмент, Менеджмент у сфері їжі, напоїв та ресторанний менеджмент, Магістр кулінарних мистецтв та управління кухнею (іспанською та англійською мовами).

Короткострокові курси

Спеціальні курси з кулінарних мистецтв (іспанською та англійською мовами), Спеціальний курс «Семестр закордоном», Літні курси.

Проживання

Сам університет та студентське містечко розташовані в тихому місці в оточенні природи і прекрасного виду на море та гори. Барселона знаходиться всього за 30 хвилин їзди від студмістечка. Міста, що знаходяться поряд з місцем розташування університету, розташувалися на широкому узбережжі, де повно туристів у літній сезон.

Навчання: від 18 000.

Проживання включено у вартість навчання.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ