Hotel School

Hotel School
Розташування
м. Рига, Латвія
Тип школи
ВНЗ
Мови
російська, англійська
Програми
Детальна консультація

Коледж готельного бізнесу (Hotel School) у Ризі – це коледж, що спеціалізується на підготовці кваліфікованих спеціалістів у сфері готельного бізнесу та управління. Hotel School пропонує широкий вибір ліцензованих та акредитованих у Латвії, Великій Британії та США програм бакалавра і магістратури. Основною перевагою школи є те, що студентам гарантується можливість пройти стажування та попрацювати у найкращих місцевих і зарубіжних готелях. Після закінчення коледжу 68% випускників влаштовуються працювати у сфері гостинності, тоді як решта 35% продовжують освіту у закордонних вишах.

Програми

Іноземним студентам надаються такі програми:

Британський диплом. Національний диплом про вищу освіту у сфері гостинності BTEC Level 5 (“BTEC Level 5 Higher National Diploma in Hospitality Management” – програма розроблена для студентів з 18 років і вище, тривалістю 2 роки, після закінчення якої студент може або почати працювати, або продовжити освіту у провідних університетах Великої Британії, Швейцарії та інших країн, здобувши ступінь бакалавра всього за 1 рік.

Професійна освіта у сфері гостинності – “BTEC Level 3 DIPLOMA in Hospitality”. Програма тривалістю 1.5 року, розрахована на студентів віком 16 років, які бажають якнайшвидше отримати кваліфікацію.

Латвійський диплом «Управління готельним бізнесом» (вища освіта 4 рівня проф. кваліфікації). Програма професійної освіти, тривалістю 2.3 роки (3 рівні проф. кваліфікації).

Програма професійної освіти, тривалістю 1.5 року, призначена для людей, які бажають отримати професійну кваліфікацію та розпочати трудову діяльність у сфері гостинності.

Курси

  • Мовні курси (англійська, німецька французька).
  • Професійні курси “Надання основних послуг у місцях розміщення туристів”.
  • Різноманітні курси для працівників готелів.

Проживання

HOTEL SCHOOL пропонує різні варіанти розміщення: молодіжний хостел поруч із коледжем (перебуває в історичному центрі міста); студентський гуртожиток (за 15 хвилин їзди на громадському транспорті).

Вартість за рік навчання:

  • "BTEC Level 5 Higher National Diploma in Hospitality Management" €1830;
  • "BTEC Level 3 DIPLOMA in Hospitality” – €1640;
  • Латвійський диплом «Управління готельним бізнесом» €1830;
  • Латвійський диплом «Готельні послуги» €1640.

Вартість проживання в середньому становить від 150 євро на місяць.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ