Гумбольдт-Інститут, Раймлінген (Мовний центр)

Гумбольдт-Інститут, Раймлінген (Мовний центр)
Розташування
м. Раймлінген, з. Баварія, Німеччина
Тип школи
Мовний центр
Мови
німецька
Вік
від 10 до 14
Програми
Детальна консультація

Раймлінген – маленьке старовинне та дуже мальовниче село за 4 км від міста Нердлінген. Тут можна побачити середньовічні замки, палаци та стародавні фортеці, що захоплюють дух краси природи. Унікальний Нердлінгенський Рис, який вважається одним із ударних кратерів, що найбільш добре збереглися на Землі, розташований недалеко від мовного центру Гумбольдт-Інституту.

Раймлінген – це ідеальне місце для дітей та підлітків. Вдалині від галасливих міст і запилених вулиць можна не тільки чудово освоїти німецьку мову, а й познайомитися з культурою та традиціями Німеччини.

Будівля мовної школи знаходиться в центрі розкішного парку на околиці села. Хоч і виглядає, як середньовічний замок, проте всередині воно оформлене з урахуванням останніх новинок та технологій.

Спорт і дозвілля

Для відпочинку та активного проведення часу передбачено бібліотеку, комп’ютерний зал та ігрові кімнати, зал для проведення вечорів і свят.

Для любителів спорту є чудовий спортзал та ігрові майданчики, столи для настільного тенісу. Неподалік школи є відкритий і критий басейни.

Викладачі школи готують цікаві культурні та освітні програми для дітей – відвідування Штутгарта та Мюнхена, середньовічних замків і мальовничих селищ на околицях, яскраві розважальні вечірки, спортивні змагання та захоплюючі ігри. Тут кожен знайде заняття до смаку.

Програми Humboldt Institut у Reimlingen

Інтенсивний курс

  • Вік: 10-14
  • Максимальна кількість студентів у групі: 10
  • Кількість уроків на тиждень: 25 (по 45 хвилин)
  • Учбові дні: з понеділка по п’ятницю
  • Рівні: A1 (базовий 1) – B1 (середній 1)
  • Вартість від 780.00 EUR / тиждень

Факультативні курси

Верхова їзда: 3 уроки на тиждень (30 хв для початківців, 60 хв для досвідчених наїзників).

Проживання та харчування

Школа в Раймлінгені пропонує студентам проживання в сучасному гуртожитку на території кампуса. Студенти різної статі живуть у різних крилах або на різних поверхах будівлі. Кімнати чудово оформлені, дуже затишні та зручні, які схиляють до відпочинку та спілкування. В одній кімнаті зазвичай розміщуються 2-4 учні з різних країн, але з однаковим рівнем знання мови.

У школі є їдальня, де студенти збираються 3 рази на день. Окрім сніданку, обіду та вечері, у їдальні можна і перекусити 2 рази на день свіжими фруктами або традиційною німецькою випічкою.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ