George Mason University (Університет Джорджа Мейсона)

George Mason University (Університет Джорджа Мейсона)
Розташування
м. Ферфакс, США
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Університет Джорджа Мейсона пропонує понад 200 програм бакалаврату, магістратури та докторантури; 32 559 його студентів представляють 122 країни світу і 50 штатів США, і його студентське співтовариство визнане одним із найбагатокультурніших у країні. Досвід викладачів, міжнародні зв’язки та престижні програми – невід’ємна частина студентського досвіду в нашому університеті. В окрузі Колумбія, де розташовані Міністерство юстиції США, ЦРУ, офіс Вашингтон Пост, Смітсонівський інститут, Національний архів і безліч престижних компаній, включно з учасниками рейтингу Fortune 500, є унікальні можливості для стажувань. Столичний округ посідає 7-ме місце серед територій США, що динамічно розвиваються, з одним із найнижчих у країні рівнів безробіття.

Університет розташований у місті Ферфакс, Вірджинія, з населенням 24 000 осіб, яке по праву пишається бездоганним дизайном вулиць, історичними будівлями і районами, культурними і рекреаційними ресурсами і тим, що його визнано одним із найкращих для життя в США. Ферфакс розташований за 45 хвилин їзди від столиці і поєднує чарівність невеликого містечка і можливості жвавого великого міста.

Менш ніж за годину на безкоштовному автобусі студенти університету Джорджа Мейсона можуть доїхати до станції метро Vienna, що зв’язує кампус із Вашингтоном. Тож ви можете легко дістатися до Національного архіву, Бібліотеки Конгресу, Центру виконавських мистецтв імені Дж. Ф. Кеннеді, Смітсонівського інституту та Національної академії наук.

Чому студенти обирають університет Джорджа Мейсона?

  • 57-ме місце серед 100 найкращих університетів світу, заснованих менш ніж 50 років тому (за даними Times HigherEducation 2014);
  • 78-ме у США і 176-те місце у світі в Академічному рейтингу університетів світу 2013;
  • один із 75 державних університетів США в рейтингу 1 705 вишів, що ввійшли до категорії “дуже високий рівень дослідницької роботи” Фонду Карнегі (Фонд Карнегі з покращення викладання);
  • 70% студентів, які працюють, знаходять посади відповідно до своєї спеціальності або професійних цілей (Центр Кар’єри університету, 2013-2014);
  • 6-й серед найкращих університетів, що розвиваються, у Національному рейтингу U.S. News & World Report 2014;
  • серед перших 40 державних університетів США за етнічним і соціальним різноманіттям студентського населення (U.S. News & World Report 2013).

Програма “Шлях до Університету”

Поєднує інтенсивну мовну підготовку, розвиток академічних навичок і вивчення академічних дисциплін в одному спеціально розробленому навчальному курсі, що спрямований на успішне проходження студентами першого року чотирирічної бакалаврської програми в США. Програма Шлях до університету забезпечує найвищий рівень підтримки в період адаптації студентів до життя та навчання в новій країні, що робить її ідеальним варіантом для іноземних студентів, які прагнуть досягти найкращих академічних результатів.

Бакалаврат

Для бакалаврату необхідно закінчити чотири- або п’ятирічну програму навчання. Університетські програми забезпечують не тільки професійну, а й необхідну загальну підготовку, яка передбачає розвиток широкого комплексу навичок: критичного мислення, комунікативних, вирішення проблем, що і є метою викладання загальноосвітніх предметів.

Програма “Шлях до магістратури”

Інноваційні програми Шлях до магістратури центру INTO Мейсон дають змогу іноземним студентам покращити академічні знання, мовні та навчальні навички для успішного вступу на програми магістратури університету Джорджа Мейсона. Центр пропонує стандартні (2 семестри) та прискорені (1 семестр) програми, а також програму Шлях до магістратури “Міст” (2 семестри) для студентів зі ступенем бакалавра за 3-річною програмою.

Магістратура

Для здобуття ступеня магістра необхідне очне навчання протягом 1-3 років. Зарахування до магістратури університету Джорджа Мейсона проводиться на конкурсних засадах, вимоги встановлюються кафедрами і можуть варіюватися. Враховується рівень підготовки, результати стандартизованих тестів (залежно від вимог програми), досвід роботи та інші критерії, що підтверджують перспективи успішного навчання. Для здобуття ступеня магістра на низці програм, окрім хороших оцінок за обов’язкові предмети, необхідна дисертація.

Загальна приблизна вартість з урахуванням навчання, книжок і канцелярських товарів, проживання та страховки.

Бакалаврат, пряме зарахування (2 семестри): $48 310;

Програма Шлях до університету (стандартна – 2 семестри): $33 390;

Програма Шлях до університету (прискорена – 1 семестр): $19 200;

Магістратура, пряме зарахування (2 семестри): $48 800;

Програма Шлях до магістратури (стандартна – 2 семестри): $33 390;

Програма Шлях до магістратури (прискорена – 1 семестр): $19 200;

Програма Шлях до магістратури "Міст": $33 390.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ