Футбольний табір Cavendish School

Футбольний табір Cavendish School
Розташування
м. Борнмут, Велика Британія
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 11 до 17
Програми
Детальна консультація

Мовна школа Cavendish School of English розташована в тихому районі сонячного Борнмуту та оточена зеленим парком. З 1983 року, коли школу було засновано, її учнями стало вже понад 200 000 студентів з усього світу. Їх приваблює сюди і розслаблююча атмосфера шкільних околиць, і висока якість навчання, і захоплені викладачі та, звичайно ж, різноманітність екскурсій та розважальних заходів.

Літній футбольний табір для підлітків – це спеціальна програма, яка поєднує професійне навчання англійської мови та майстерності гри у футбол.

Переваги

  • Школа акредитована такими організаціями як British Council, FDSV, DIN CERTCO та є членом EnglishUK and RALSA.
  • Для студентів, які планують своє навчання у літньому футбольному таборі, школа надсилає офіційне запрошення. Це значно полегшує отримання візи.
  • Під час перебування у школі учні зможуть поїхати на цілих 6 екскурсій у прилеглі міста, дві з яких триватимуть цілий день. Юні футболісти будуть щасливі відвідати один з Лондонських стадіонів – Emirates Stadium, Arsenal або Wembley.
  • Увечері проводяться запальні дискотеки, веселі вечори караоке, перегляд фільмів, ігри на пляжі, боулінг, вечір феєрверків та прогулянки на катері.
  • Всі хлопці набувають футбольної форми, яка складається з футболки, шорт та гетр і додатково 3 футболки на зміну. Натомість для голкіперів надається необхідне обладнання.
  • На території всієї школи є доступ до безкоштовного Інтернету.
  • Навчальні класи обладнані інтерактивними дошками, що робить навчання ще більш простим та наочним.
  • У вартість курсу включено всі навчальні матеріали.
  • Після закінчення курсу студенти отримують сертифікат.
  • Школа може організувати зустріч та трансфер з аеропорту Heathrow у неділю до 10.00 ранку та до 16.00. Трансфер до аеропорту може бути організований у суботу двічі на день: рано-вранці з прибуттям до аеропорту о 09.00 та вдень, з прибуттям до 15.00.

Опис програми

Двотижневий курс складається з 40 уроків англійської мови у першій половині дня та семи тригодинних футбольних тренувань, а також захоплюючих екскурсій та вечірніх розважальних заходів. Мовні заняття проводяться професійними викладачами, які вміють зробити уроки динамічними та веселими. Завдяки ігровій формі навчання та невеликим класам по максимум 15 осіб усі студенти залучені до навчального процесу та запам’ятовують нову лексику без особливих зусиль.

Заняття з футболу проводять досвідчені тренери футбольного клубу Poole Town FC, які мають сертифікат FA. Після закінчення тренувань проводиться футбольний матч із місцевою футбольною командою.

Проживання та харчування

Усім хлопцям футбольного табору надаються кімнати в англійській гостьовій родині. Такі сім’ї пройшли ретельну перевірку школи, тому умови розміщення відповідають заявленим високим стандартам. У гостьовій сім’ї учні розміщуються в затишній кімнаті на двох, де є все необхідне для комфортного проживання. Снідають, обідають та вечеряють хлопці разом із сім’єю, маючи можливість паралельно практикувати англійську у невимушеній розмові за столом. Проте, у разі виникнення будь-яких питань, пов’язаних із проживанням, у школі є працівник служби соціального забезпечення, який розмовляє російською і може допомогти підлітку порозумітися.

До школи та додому студентів возить шкільний автобус, який може привозити дітей на обід та вечерю, а потім забирати на заплановані заходи.

Вартість: £ 549 на тиждень.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ