Fulford Preparatory College

Fulford Preparatory College
Розташування
м. Мерріквіл, Канада
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 7
Програми
Детальна консультація

Заснована у 2012 році, невелика приватна школа Fulford Preparatory College пропонує середню освіту за програмою Міністерства освіти Онтаріо та видає дипломи Ontario Secondary School Diploma. Розташована школа в містечку Мерріквіл, який вважається найкрасивішим містом Канади. Старовинний маєток 19 століття перероблений під навчальний будинок, тому шкільні класи просторі та світлі. У другому навчальному будинку знаходяться кабінети директора та викладачів, а також додаткові аудиторії. Нещодавно відремонтована їдальня вміщує всіх школярів і викладачів, які обідають зі студентами. Є у школі й кафе, управлінням якого займаються самі студенти. Ця робота вважається частиною навчальної програми з бізнесу. Для відпочинку та спілкування студентів створено лаундж-зони з каміном, диванами, столами для карткових ігор, більярдом, великими телевізорами та ігровими приставками. Також у школі є велика бібліотека, спортивні майданчики та фітнес-центр.

Fulford Preparatory College

Вчаться у школі як канадські школярі, так і студенти з інших країн, до того ж школа багато в чому орієнтована саме на іноземців. Навчаючись тут, учень повністю занурюється в англомовне середовище і завдяки цьому дуже швидко починає вільно розмовляти англійською. Після уроків для учнів теж існує розклад, який допомагає краще та ефективніше організувати свій час. Викладачі завжди готові допомогти з незасвоєним матеріалом або пробілами в англійській, що ще більше підвищує успішність.

Школа досить маленька, тут навчається лише близько 60 осіб. Завдяки цьому розмір класів лише 5-10 студентів, а всі учні почуваються частиною однієї великої родини. Усі викладачі школи мають високу кваліфікацію, сертифікати ESL і є членами Ontario College of Teachers.

Для студентів у вихідні дні та свята проводять екскурсії провінціями Онтаріо та Квебек, а також поїздки в Торонто, Ніагара Фоллс і Монреаль. У самому Мерріквілі та околицях часто проводяться культурні та спортивні заходи, в яких студенти також беруть участь.

Школа пропонує наступні програми навчання:

  • Шкільне навчання 10-12 класи (два повні семестри);
    Для отримання диплому кожен студент має набрати 30 кредитів, з них 18 з обов’язкових предметів та 12 з вибіркових, а також 40 годин волонтерської роботи та скласти тест Ontario Secondary School Literacy Test;
  • Програма підготовки з англійської мови ESL Foundation Program (1-3 семестри).
    Ця програма містить інтенсивні заняття англійською мовою для академічних цілей і в залежності від початкового рівня знання мови може тривати від одного до трьох семестрів;
  • Річна програма для випускників середньої школи (University Qualification Year). Цей курс розроблений для студентів із дипломом про закінчення середньої школи міжнародного зразка, які бажають вступити до американського або канадського ВНЗ, але не володіють англійською мовою на достатньому рівні. Програма складається з інтенсивних занять англійською мовою та підготовки до іспитів TOEFL або IELTS.

Випускники школи Fulford Preparatory College вступають до таких відомих університетів, як університет Торонто, університет Трент, університет Квінс, Йоркський університет, університет Британської Колумбії, університет Шеффілда, університет Ватерлоо та інші вищі навчальні заклади Канади та США.

Проживання та харчування

Житловий фонд шкільної резиденції складається з 30 кімнат. Студентів розміщують по двоє у просторих затишних кімнатах розміром приблизно 29-41 м². У кожній кімнаті є кондиціонер, необхідні меблі, велике двоспальне ліжко та окрема ванна кімната. У резиденції також проживають деякі викладачі, а також окремий персонал, який допомагає у вирішенні будь-яких питань. Щотижня тут проходить загальна зустріч і студенти обговорюють будь-які проблеми, пов’язані з життям у резиденції, а також заходи, які хотіли б провести. Харчуються студенти у шкільній їдальні тричі на день і можуть вибирати собі страви до смаку.

Вартість навчання: 52.200 CAD на рік + 2.000 CAD має бути на рахунках студента.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ