Evangel Christian Academy

Evangel Christian Academy
Розташування
м. Шривпорт, штат Луїзіана
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 12
Програми
Детальна консультація

Evangel Christian Academy – приватна середня школа розташована в мальовничому передмісті Шривпорта. Кампус школи розкинувся на 88 акрах і має в своєму розпорядженні кілька ультрасучасних навчальних будівель, а також арт-центр, наукові лабораторії, спортивний зал і численні спортивні майданчики. На даний момент у школі навчається близько 765 студентів, багато з яких приїхали з-за кордону. При цьому кожен почувається тут як вдома. Викладачам і керівництву школи вдалося створити довірливу дружню атмосферу, яка допомагає студентам розвиватися і розкривати свій потенціал.

Переваги

  • Навчання ведеться в маленьких класах, тож у кожного учня є можливість брати активну участь у роботі класу та персонально спілкуватися з викладачем.
  • Кожні 3 тижні батьки отримують звіт про успішність студентів, а також мають постійний онлайн доступ до журналу оцінок і відвідуваності.
  • Згідно показників тестів учні школи показують на 10% кращі результати, ніж студенти інших шкіл штату.
  • Навчальна програма школи велику увагу приділяє творчому розвитку школярів і містить заняття з музики, театральних постановок, хорового співу і навіть режисури. Учні школи щорічно беруть участь у місцевих фестивалях музики та драматичного мистецтва і займають призові місця.
  • Сильна спортивна підготовка студентів школи підтверджується їхніми неодноразовими перемогами в змаганнях штату. Так, вони неодноразово привозили кубки зі змагань з футболу, бейсболу, софтболу та тенісу.
  • Близько 96% випускників продовжують свою освіту в університетах і коледжах США. Серед них музичний коледж Берклі, університет Дюка, державний університет Луїзіани, Массачусетський інститут технологій, університет центральної Флориди, коледж мистецтв і дизайну в Савані, університет Маямі та Єльський університет.
  • Під час вступу до ВНЗ випускники школи щорічно отримують загалом понад один мільйон доларів академічних і спортивних стипендій.
  • Багато колишніх учнів школи отримують визнання в бізнесі, сфері розваг і мистецтва, спорті, політиці та освіті.
  • Школа розробила програми навчання підвищеної складності, а також курси підготовки до майбутньої професії.
  • Викладачі школи не тільки дають гарну освіту, а й навчають студентів людяності, взаємодопомоги, розумного ставлення до природи і гуманізму в традиціях християнства.

Іноземні мови

Латинська, іспанська.

Спорт

Бейсбол, баскетбол, футбол, гольф, американський футбол, теніс, волейбол, боротьба.
Заняття з розвитку творчих здібностей: образотворче мистецтво, оркестр, драмгурток, музичні технології, медіа мистецтво.

Клуби за інтересами та позакласні заняття

Спортивна група підтримки, драмгурток, наукова олімпіада, студентська рада, уроки гри на гітарі, заняття з християнського лідерства, національне товариство пошани, ведення щорічника подій, міжнародна спільнота.

Проживання та харчування

Двері академії відкриті студентам усього світу, які приїжджають сюди здобути першокласну освіту. На час навчання учням пропонують проживання в місцевих американських сім’ях, які пройшли ретельну перевірку шкільного керівництва. Кожному студенту надається окрема мебльована кімната з комфортно обладнаним навчальним місцем. Доступ до ванної кімнати, зазвичай, спільний. Снідають, обідають і вечеряють студенти разом із сім’єю, а також можуть перекусити в школі в перервах між заняттями.

Вартість навчання: $25,950/рік.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ