ELS University of La Verne


Ла-Верн – красиве тихе містечко з населенням 31 тисяча осіб. Воно розташоване всього за 55 кілометрів на схід від Лос-Анджелеса, поруч із Пасаденою та округом Оранж. Від Ла-Верна недалеко як до пляжів світового класу, де можна займатися серфінгом, так і до всесвітньо відомих туристичних визначних пам’яток – Діснейленду та Universal Studios Hollywood®.

Центр ELS розташований на території University of La Verne біля житлового району, що створює відчуття дружньої атмосфери, характерної для невеликого міста. Від центру ELS зручно добиратися до відомих музеїв, місць проведення культурних заходів, парків розваг і торгових центрів.

University of La Verne – ВНЗ посідає 18-те місце в рейтингу всіх вишів Каліфорнії та 206-те місце в загальнонаціональному рейтингу найкращих вишів США (Forbes, 2009).

Переваги ELS:

  • Школа ELS – лідер у галузі викладання англійської мови та підготовки студентів до подальшого навчання в університетах США;
  • Найбільша постійно зростаюча мережа з більш ніж 54 центрів по всій території США;
  • Партнерство з 600 університетами США;
  • Прекрасні умови проживання в студентських резиденціях і сім’ях;
  • Учні ELS під час навчання абсолютно безкоштовно можуть користуватися всіма ресурсами університету (бібліотека, тренажерна зала, басейн, тенісні корти, кафетерії та ін.);
  • Гарантований вступ до університету (тільки ELS пропонує три чітко окреслені способи виконання вступних вимог університетів і коледжів США до рівня знань англійської мови) + комплексні послуги з підбору університетів;
  • Насичена культурно-розважальна програма.

Рекомендовані програми навчання

Програма англійської мови для академічних цілей

Програма ELS англійської мови для академічних цілей надає студентам можливість сконцентруватися на академічних навичках, необхідних для успішного навчання в американському виші.

30 занять по 50 хвилин на тиждень.

Програма англійської мови для загальних цілей

За допомогою цієї програми ви зможете покращити свою англійську, концентруючись на розвитку навичок, необхідних для щоденного спілкування в різних життєвих і ділових ситуаціях. Чотири ранкових заняття спрямовані на розвиток основних мовних навичок: сприйняття мови на слух, говоріння, читання і письмо. Два заняття з блоку курсів розвитку навичок у другій половині дня дадуть вам змогу закріпити вивчений вранці матеріал за допомогою комунікативних завдань, що базуються на реальних життєвих ситуаціях.

30 занять по 50 хвилин на тиждень.

Напівінтенсивна англійська

Напівінтенсивна програма ELS ідеально підходить тим учням, які хочуть вивчити англійську мову і водночас мати достатньо часу для відвідування найближчих міст і визначних пам’яток. Уроки проходять у першій половині дня. Друга половина дня вільна, і учні можуть використовувати її на власний розсуд, застосовуючи набуті знання в англійській мові.

20 занять по 50 хвилин на тиждень.

Мандрівник по США

Якщо ви плануєте коротку поїздку до США на відпочинок і хотіли б додати до програми кілька уроків англійської мови, наша програма “Мандрівник по США” – якраз те, що вам потрібно! Вранці ви вивчатимете англійську мову, а в другій половині дня застосовуватимете її на практиці, милуючись краєвидами та відвідуючи місцеві визначні пам’ятки. 15 занять по 50 хвилин на тиждень.

Комплексна програма підготовки до TOEFL® iBT

Учні на практиці набудуть інтегрованих навичок письма та усного мовлення, покращать читання та письмо, а також засвоять прийоми та стратегії складання тесту, що дасть їм змогу успішно скласти TOEFL® iBT.

Варіанти проживання

  • Проживання в гуртожитку в студентському містечку;
  • Проживання в сім’ї.

Вартість програми – від $1150 за 4 тижні.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ