ELS Universal English College

ELS Universal English College
Розташування
м. Сідней
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 13 до 17
Програми
Детальна консультація

 

 Сідней

Мовний центр ELS Universal English College вже протягом 24 років дає чудові знання студентам з усього світу і є одним із найпрестижніших центрів в Австралії. Школа акредитована Кембриджським центром ESOL та пропонує різні мовні курси залежно від рівня знання мови та цілей студентів.

Типи курсів

Загальний курс англійської мови

Курс для зручності проводиться вранці або ввечері, чудово підійде всім, хто планує покращити знання англійської, поповнити словниковий запас та отримати гарну мовну практику. Увага приділяється всім аспектам мови – письмо, аудіювання, говоріння та читання. Перед початком курсу студенти проходять тест та їх розподіляють до одної із семи груп, залежно від показаних результатів.
Тривалість курсу: від 1 тижня до року. 22,5 години індивідуальних занять на тиждень + 4 додаткові години за бажанням.

Загальний курс англійської мови плюс

Факультативні предмети дають змогу не лише вивчати англійську мову, а й додатково розширити свої знання у кількох факультативних дисциплінах. Ви можете сконцентруватися на одному мовному аспекті, познайомитися з культурою Австралії або ж пройти підготовку до іспитів IELTS або TOEIC.

Підготовчий курс до іспитів FCE або CAE. Цей курс може тривати 10, 11 чи 12 тижнів. Викладачі школи мають чітку програму підготовки саме до цих іспитів, проводять проміжне тестування щотижня та докладають усіх зусиль, щоб допомогти набрати найвищий бал на основному іспиті.

Англійська мова для академічних цілей

Курс для бажаючих продовжити свою освіту в австралійському університеті чи коледжі. Сертифікат цього курсу дозволяє вступити до ВУЗу без IELTS або TOEFL сертифікації. Курс має 4 рівні, залежно від рівня володіння мовою.

Підготовчий курс до екзамену IELTS. Тривалість курсу: 4, 8 чи 12 тижнів.
Курс англійської мови на академічний рік або семестр є розширеною програмою, яку можна скомбінувати самому з різних курсів школи.

Підготовчий курс до вступу до середньої школи

Оптимальний вибір для учнів 13-17 років, чий рівень знання англійської не дозволяє їм вступити до середньої школи Австралії. Окрім значного покращення рівня володіння англійською мовою, студенти знайомляться з культурою Австралії, методами навчання у школах, займаються спортом та щотижня беруть участь в освітніх чи розважальних екскурсіях.

Канікулярний курс англійської мови для учнів молодшого та середнього віку проводиться з початку липня до кінця серпня і являє собою інтенсивний навчальний курс, розрахований на 2-6 тижнів. Заняття проводяться з понеділка по п’ятницю та органічно поєднуються з різними культурними та пізнавальними заходами.

Курс англійської мови та виробниче стажування – вивчення мови та неоплачуване стажування в австралійській компанії згідно з отриманою раніше кваліфікацією. Банківська справа та фінанси, освіта, готельна справа, туристичний бізнес, графічний дизайн – це далеко не повний список напрямків для проходження практики.

Курс англійської мови та робота – ідеальний варіант для тих студентів, яким потрібна фінансова підтримка на період вивчення мови. Робота пропонується у сфері роздрібної торгівлі, клінінгу, упаковки продуктів, а за наявності досвіду роботи можна також працювати офіціантом або баристом.

Проживання та харчування

Програма проживання в сім’ї, що приймає, дає можливість інтегруватися в життя Австралії, пізнати культуру країни і відточити знання англійської мови в повсякденному житті. Сім’я надає окрему кімнату з усім необхідним, а також харчування. Школа підбирає сім’ї з урахуванням побажань студентів, регулярно відвідує їх як до, так і під час проживання студентів.

Крім того, школа може підібрати альтернативний варіант – допомогти зняти квартиру чи кімнату.

Тривалість: Академічний семестр: 23 тижні + 4 тижні канікули

Академічний рік: 33 тижні та 6 тижнів канікули.

Довгий академічний рік: 46 тижнів та 5 тижнів канікули.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ