ELS Santa Barbara

ELS Santa Barbara
Розташування
м. Санта-Барбара, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 17
Програми
Детальна консультація

Центр ELS у Санта-Барбарі розташований у центрі жвавого, гостинного невеликого містечка на мальовничому узбережжі Південної Каліфорнії, що нагадує Середземномор’я. Санта-Барбару називають “американською Рів’єрою”. Вона відома своїм ідилічним кліматом, архітектурою в іспанському стилі та захоплюючим дух поєднанням гір, долин і пляжів.

Санта-Барбара – одне з найбезпечніших і найзаможніших міст Каліфорнії. Тут прекрасно розвинена система громадського транспорту. У вихідні учні можуть зануритися у жваву атмосферу розваг поблизу Лос-Анджелеса.

Вигідне розташування Санта-Барбари робить її ідеальним місцем, звідки можна здійснювати подорожі по всій Південній Каліфорнії і тихоокеанському узбережжю.

Переваги ELS

  • Школа ELS – лідер у галузі викладання англійської мови та підготовки студентів до подальшого навчання в університетах США;
  • Найбільша постійно зростаюча мережа з більш ніж 54 центрів по всій території США;
  • Партнерство з 600 університетами США;
  • Чудові умови проживання в студентських резиденціях і сім’ях;
  • Гарантований вступ до університету (тільки ELS пропонує три чітко окреслених способи виконання вступних вимог університетів і коледжів США до рівня знань англійської мови) + комплексні послуги з підбору університетів;
  • Насичена культурно-розважальна програма.

Рекомендовані програми навчання

Програма англійської мови для академічних цілей

Програма ELS англійської мови для академічних цілей надає студентам можливість сконцентруватися на академічних навичках, необхідних для успішного навчання в американському виші.

30 занять по 50 хвилин на тиждень.

Програма англійської мови для загальних цілей

За допомогою цієї програми ви зможете покращити свою англійську, концентруючись на розвитку навичок, необхідних для щоденного спілкування в різних життєвих і ділових ситуаціях. Чотири ранкових заняття спрямовані на розвиток основних мовних навичок: сприйняття мови на слух, говоріння, читання і письмо. Два заняття з блоку курсів розвитку навичок у другій половині дня дадуть вам змогу закріпити вивчений вранці матеріал за допомогою комунікативних завдань, що базуються на реальних життєвих ситуаціях.

30 занять по 50 хвилин на тиждень.

Напівінтенсивна англійська

Напівінтенсивна програма ELS ідеально підходить тим учням, які хочуть вивчити англійську мову і водночас мати достатньо часу для відвідування найближчих міст і визначних пам’яток. Уроки проходять у першій половині дня. Друга половина дня вільна, і учні можуть використовувати її на власний розсуд, застосовуючи набуті знання в англійській мові.

20 занять по 50 хвилин на тиждень.

Мандрівник по США

Якщо ви плануєте коротку поїздку до США на відпочинок і хотіли б включити в програму кілька уроків англійської мови, наша програма “Мандрівник по США” – якраз те, що вам потрібно! Вранці ви вивчатимете англійську мову, а в другій половині дня застосовуватимете її на практиці, милуючись краєвидами та відвідуючи місцеві визначні пам’ятки.

15 занять по 50 хвилин на тиждень.

Комплексна програма підготовки до TOEFL® iBT

Учні на практиці набудуть інтегрованих навичок письма та усного мовлення, покращать читання та письмо, а також засвоять прийоми та стратегії складання тесту, що дасть їм змогу успішно скласти TOEFL® iBT.

 

Варіанти проживання

  • Проживання в сім’ї;
  • Проживання в готелі.

Вартість програми – від $1150 за 4 тижні.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ