ELS підготовчий табір у Малібу

ELS підготовчий табір у Малібу
Розташування
м. Малібу, США
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 15 до 17
Програми
,
Детальна консультація

Табір розташовується в сучасному, одному з найкрасивіших студентських містечок США – на території кампусу університету Пеппердайн (Pepperdine University) у місті Малібу, Каліфорнія.

Ця місцевість відома теплим кліматом, красивими піщаними пляжами (саме тут знімали серіал “Пляж. Рятувальники Малібу”), а також тим, що це привабливе сонячне місто обрали для проживання безліч голлівудських зірок і легендарних музикантів. При в’їзді в місто дорожній знак зустрічає гостей написом: “Малібу – 27 миль краси” (Malibu – 27 miles scenic beauty).

Кампус університету розташувався на пагорбі, і з нього відкривається дивовижний краєвид на Тихий океан, прибережне шосе, Лонг Біч. У двадцяти хвилинах їзди розташовані Санта-Моніка і жвавий Лос-Анджелес. Студентське містечко дуже гарно і затишно облаштоване, тут є все необхідне – бібліотека, комп’ютерний клас, центр художніх мистецтв, кафетерій, спортивні майданчики, басейн.

Відвідування літнього підготовчого табору в Pepperdine University – це не лише вдосконалення англійської мови, а й адаптація до Американської системи вищої освіти, відвідування місцевих університетів і коледжів, що дасть змогу школяреві не просто яскраво та весело провести канікули, а й, можливо, зробити вибір на користь конкретного вишу.

Кількість уроків на тиждень: п’ятнадцять 50-хвилинних уроків на тиждень + п’ять щотижневих 50-хвилинних позакласних занять для закріплення пройденого матеріалу.

Цей курс академічної підготовки для вступу до коледжів та університетів передбачає ознайомлення з американською системою вищої освіти. Викладачі акцентують найбільшу увагу на розвитку академічних навичок аудіювання та конспектування, необхідних для подальшого навчання. Також є можливість факультативної підготовки до складання TOEFL®/SAT. Курс спеціально розроблений для студентів усіх рівнів підготовки (Beginner, Intermediate, Advanced).

Максимальна кількість учнів у класі: 15 осіб.

Умови проживання: двомісні кімнати в студентському гуртожитку. Під час поселення вноситься $50 застава, яку повертають під час виселення за умови повернення ключа.

Харчування: у навчальні дні харчування забезпечує кафетерій на території кампусу.

Заходи у вільний час: на території кампусу це різноманітні спортивні та розважальні ігри, спрямовані на згуртування колективу.

Післяобідній і вечірній час відведено на відвідування університетів, шопінг та освітні поїздки.

На вихідні, зазвичай, плануються екскурсії на цілий день, серед яких відвідування Universal Studios (всесвітньо відома телестудія), Knott’s Berry Farm® (один із найбільших парків розваг у світі), Magic Mountain® (ще один парк розваг), Los Angeles City Tour (ознайомлювальний тур містом) і багато інших.

Вартість програми: $4860.

У пакет входять:

 • 15 занять з англійської мови на тиждень + 5 щотижневих позакласних занять;
 • Тестування після прибуття;
 • Навчальні матеріали;
 • Проживання в студентському гуртожитку;
 • Харчування – повний пансіон;
 • Спортивно-розважальна програма у вільний від навчання час;
 • Екскурсійна програма;
 • Медичне страхування;
 • Трансфер в аеропорті Лос-Анджелеса;
 • Сертифікат після закінчення курсу;
 • Пляжний рушник і подарунки студентам (фірмова футболка, USB-браслет і сумка).

Додатково оплачується:

 • Авіапереліт;
 • Консульський збір у Посольство США;
 • Послуги компанії.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ