Edith Cowan University

Edith Cowan University
Розташування
м. Перт, Австралія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Університет Едіт Коуен (ECU)

 

Університет Едіт Коуен (ECU), що стрімко розвивається, був заснований у 1991 році і за цей період став всесвітньо визнаним університетом, чиї дослідження визнаються на міжнародному рівні. ВНЗ має в своєму розпорядженні три ультра сучасні кампуси – в Джоондалупі, Маунт Лолі і Банбері, між якими існує безкоштовне автобусне сполучення.

Програми навчання в університеті відрізняються практичною спрямованістю, адже університет співпрацює з багатьма підприємствами та компаніями. Понад 29000 студентів навчаються в ECU щорічно, з яких близько 5200 іноземних студентів зі 100 країн світу. Викладацький склад ВНЗ складається з професіоналів своєї справи із значним досвідом у своїй галузі.

Переваги

Протягом уже 11 років ECU отримує найвищу позначку 5 зірок у рейтингу найкращих університетів Good Universities Guide.

Згідно з предметним рейтингом 2018 QS World University Rankings by Subject педагогіка та психологія входять у топ 300 у світі, а науки про спорт – у топ 100.

У 2017 році університет вийшов у фінал конкурсу на здобуття нагороди за чудову якість освіти 2017 Global Teaching Excellence Award Finalist.

Понад 86% студентів ВНЗ зазначають, що задоволені навчанням тут і це найвищий показник в Австралії.

Відповідно до університетського рейтингу Times Higher Education для Азіатсько-Тихоокеанського регіону ECU входить до найкращих 100 університетів.

Оцінивши професійність викладання, результати досліджень, міжнародну перспективу та рівень цитованості, ВНЗ внесли до світового рейтингу молодих університетів 2017 Top 200 Young Universities Rankings.

Дослідження, що проводяться в університеті, спрямовані на покращення якості життя в Австралії та в усьому світі та сфокусовані на вирішенні реальних світових проблем в економічній, соціальній, екологічній та охоронній сферах.

Багато випускників ВНЗ знайшли своє життєве покликання, а їхні досягнення відзначені міжнародними нагородами та призами, на їхню роботу виділяються гранти та стипендії. До того ж, рівень їх зарплат вищий за середні по країні.

Усі студенти університету проходять виробничу практику під час навчання, а отже, готові до самостійної роботи надалі.

Факультети

В університеті 8 факультетів, які загалом пропонують понад 300 програм навчання.

Факультет культури та мистецтв: образотворче мистецтво; модний дизайн; література; веб дизайн; дизайн інтер’єру; кінематограф; журналістика; психологія; психотерапія; психологія, медіа та комунікації, сучасне мистецтво, дизайн, соціальні науки, соціальна робота та ін.

Факультет бізнесу та права: торгівля; право; бухгалтерія; готельна справа та туризм; управління міжнародним готельним бізнесом та курортом; кримінологія та юстиція; психологічні науки; маркетинг, реклама та зв’язки з громадськістю; організація заходів та спортивний менеджмент та ін.

Інженерна справа та технології: авіація, комп’ютерні науки, електрика та відновлювана енергія; електроенергія; електроніка та комунікації; засоби вимірювальної техніки та автоматизації; морський та шельфовий інжиніринг; мехатроніка; кораблебудування; нафтова інженерія; морська інженерія.

Факультет медицини та охорони здоров’я: медичні науки; біомедичні науки; науки про спорт; науки про спорт та футбол; спортивна справа; реабілітаційна терапія; парамедицину; мовні патології та ін.

Факультет акушерства та сестринської справи: сестринська справа; акушерство.
Естественные науки: комп’ютерні науки; захист від тероризму та розвідка, інформаційні технології; біологічні науки; біологія дикої природи; кібер безпеку; раціональне природокористування; біологія морських та прісних вод; математика; фізика; безпека.

Педагогічний факультет: викладання у початковій школі, викладання у середній школі, викладання у дошкільних закладах.

Західно-австралійська академія виконавчих видів мистецтв: акторська майстерність, танці, музичний театр, музика, арт-менеджмент та ін.

Проживання

На території всіх трьох кампусів розміщено сучасні багатоповерхові студентські резиденції. У житловому фонді як одномісні, так і 2-6 місні кімнати, тому кожен може вибрати для себе оптимальний варіант. У будівлі резиденції є обладнані кухні, фітнес студії, кімнати для перегляду телевізора та пральні. На території всієї резиденції є доступ до швидкісного інтернету та електронної бібліотеки. До послуг студентів, що проживають у резиденції, також великий басейн просто неба, столи для настільного тенісу, більярдні столи та кімнати відпочинку.

Також існує можливість зняти квартиру або будинок за межами кампусу або поселитися разом з австралійською сім’єю.

Вартість навчання: від 28 560 австралійських доларів за рік.

Вартість проживання: від 185 австралійських доларів за місце у шестимісній кімнаті; від 229 австралійських доларів за одномісну кімнату у резиденції.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ