Curtin Singapore (Куртінський університет)

Curtin Singapore (Куртінський університет)
Розташування
м. Сінгапур, Сінгапур
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

У Куртінському університеті в Сінгапурі навчається близько 56 тисяч студентів з усього світу. Кампуси цього університету знаходяться в Австралії, Малайзії, Сінгапурі, Дубаї та на Маврикії. Деякі курси дозволяють студентам протягом навчання змінювати кампуси, що сприяє збагаченню їхнього особистісного та професійного досвіду.

Curtin Singapore (Куртінський університет)

 

Університет міжнародного класу

Куртінський університет був заснований у 1986 році і отримав своє ім’я на честь всесвітньо відомого прем’єр-міністра Австралії, Джона Куртіна. Цей ВНЗ сповідує принцип інновацій у галузі навчання та у дослідницькій роботі. Незважаючи на свою відносну молодість, Куртінський університет займає престижне місце у міжнародних рейтингах вищих навчальних закладів. Наприклад, він потрапив у перший відсоток університетів в Академічному Рейтингу університетів світу 2017 та був названий найкращим університетом для співпраці у престижному списку «Nature Index» в Австралії.

Куртінський університет дає міжнародним студентам доступ до гнучкої системи висококласного навчання у перлині Азії – місті Сінгапурі. Будучи студентом цього університету, ви зможете стати частиною міжнародної студентської команди і доторкнутися до того прошарку наукової спільноти, метою якого є розвиток найінноваційних ідей. Після закінчення навчання ви станете фахівцем високого класу та зможете продовжити свою кар’єру практично у будь-якій частині світу.

Проживання в кампусі

Куртінський університет розташований за 10 хвилин ходьби від центральної частини міста, де знаходяться найважливіші бізнес-структури Сінгапуру. Сам кампус оснащений безліччю технологічних новинок, які роблять життя студента легшим та приємнішим, а навчання – більш ефективним та продуктивним. Для любителів спорту тут є спортзал і баскетбольний майданчик. Якщо ж ви хочете весь вільний час присвятити здобуттю знань, то до ваших послуг – бібліотека, сучасні комп’ютерні зали та wi-fi, що працює на всій території студентського містечка.

Можливість поринути в унікальну атмосферу Сінгапуру

Навчаючись у Сінгапурі, ви зможете поєднувати здобуття висококласної освіти з незабутнім дозвіллям, яке доступне кожному в цій частині планети. Сінгапур є одним із найяскравіших міст світу, в якому високі технології поєднуються з яскравими фестивалями, а хмарочоси сусідять із доглянутими зеленими зонами. У Сінгапурі дуже високий рівень безпеки, тому ви можете спокійно насолоджуватися красою міста і не турбуватися ні про що. Щоправда, закони тут суворі для всіх, тому ви ніколи не побачите місцевого жителя, який таємно приклеює жуйку під сидіння в метро. Штрафи для цього надто високі.

Для іноземних студентів навчання в Куртінському університеті коштує від 13 400 сінгапурських доларів на рік.

Початок зимового семестру:

  • першого в році – 25 лютого;
  • початок другого семестру – 30 липня.

Подання документів закінчується за місяць до початку семестру. Для вступу вам необхідно буде скласти міжнародний іспит, що підтверджує знання англійської мови - IELTS (5.0) або TOEFL (54).

Куртінський університет пропонує різноманітні програми для міжнародних студентів, їх тривалість також відрізняється:

  • Диплом у сфері торгівлі – 8 місяців;
  • Бакалавр у сфері торгівлі – 2 роки;
  • Магістратура у сфері бізнес-адміністрування – 16 місяців;
  • Магістратура у сфері міжнародного бізнесу – 1 рік;
  • Магістратура у сфері управління системою постачання – 1 рік;
  • Бакалавр у сфері мистецтва – 16 місяців;
  • Бакалавр у сфері медицини (сестринський догляд) для медсестер – 2 роки;
  • Магістратура у сфері охорони здоров'я – 2 роки 4 місяці.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ