Cranbrook School

Cranbrook School
Розташування
м. Блумфілд-Гіллс, Мічиган, США
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 12 до 17
Програми
Детальна консультація

 

Cranbrook Schools є приватною школою доуніверситетської підготовки з прекрасною репутацією та багатою історією, після закінчення якої, студенти можуть вступити до ВНЗ першого пріоритету. Основними принципами освіти в школі Cranbrook Schools є мотивація студентів з різних країн до прагнення інтелектуально, творчо та фізично розвиватися, глибоко вивчати мистецтво та культуру різних країн і епох, а також використовувати технологічні інструменти сучасності. Школа прагне виховати у студентів сильне почуття особистої та соціальної відповідальності, здатність мислити критично та готує дітей до життя в суспільстві в умовах глобалізації.

Програми

Школа Cranbrook Schools пропонує:

1) загальноосвітню програму початкової школи;

2) загальноосвітню програму середньої школи;

3) доуніверситетську підготовчу програму старшої школи з отриманням сертифікатів SAT I і II, а також ACT, що дає можливість для випускників продовжити освіту в найкращих ВНЗ країни. З метою успішного навчання за програмою для кожного студента розробляється індивідуальна навчальна програма, для успішного завершення якої, він має виконати низку академічних вимог з таких предметів, як математика, біологія, хімія, фізика, історія, англійська мова та іноземні мови. Студенти школи також виконують курсові проекти з кожного предмета в рамках їхньої академічної програми.

4) програму, що спеціалізується на мистецтві, дизайні та архітектурі, яку пропонує Академія Мистецтв Кренбрук.

Мистецтво і спорт

У школі Cranbrook Schools особлива увага приділяється вивченню культурної спадщини та мистецтва різних країн і епох. Студенти мають можливість займатися образотворчими та виконавчими видами мистецтв. Дуже важливим для виховання дітей є їхня гарна фізична форма, тому в школі дуже серйозно підходять до занять спортом. Студенти можуть обрати бажаний вид спорту. Також у школі є команди з бейсболу, хокею, лакросу.

Вступні вимоги

Вся процедура вступу має бути завершена до 31 січня.

Проживання

Безпека, комфорт і дружня атмосфера є пріоритетами під час організації проживання дітей у школі Cranbrook Schools. Разом з дітьми в резиденції живуть вихователі, які наглядають за ними і можуть допомогти у вирішенні проблем. До кожного учня прикріплений консультант, який контролює успішність дитини, а також допомагає адаптуватися в новому середовищі.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ