Colorado State University (Державний Університет Колорадо)

Colorado State University (Державний Університет Колорадо)
Розташування
м. Форт-Коллінс, США
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

CSU був заснований 1870 року і відтоді вже понад століття допомагає іноземним студентам реалізовувати свої навчальні, соціальні та творчі можливості. Висококваліфіковані викладачі університету, найсучасніше обладнання, невеликі навчальні групи, служби підтримки студентів, культурна програма та доброзичлива атмосфера університету – все це робить студентське життя в Колорадо незабутнім.

Державний університет Колорадо – провідний дослідницький університет, викладачі якого регулярно отримують гранти та нагороди за свої роботи. Студенти часто беруть участь у дослідженнях, під час яких вони можуть застосувати на практиці знання, отримані в класі. У 82% навчальних груп на програмах бакалаврату менше 50 студентів, що дає змогу учням отримати максимум уваги від викладачів.

У Державному університеті Колорадо іноземні студенти стають частиною дружньої спільноти, завдання якої – допомогти їм легко адаптуватися до американського студентського життя. Ставши студентом CSU, ви потоваришуєте з американськими та іноземними студентами і зможете користуватися різноманітними навчальними ресурсами, а також брати участь у культурних і соціальних заходах університету.

Міжнародні програми CSU

Центр міжнародних програм управляє службами підтримки іноземних студентів і вчених під час їхнього перебування на території США, організовуючи культурні та освітні програми, надаючи імміграційні послуги та проводячи програми по роботі з громадськістю. Центр підтримки іноземних студентів і дослідників, Рада міжнародних студентських стосунків і Міжнародний Центр Форт-Коллінза пропонують широкий вибір програм, які відповідають потребам іноземних студентів.

Чудове місце для життя

Форт-Коллінс широко відомий своєю безпекою, чистим повітрям і водою, різноманітним вибором проведення дозвілля і помірною вартістю життя. Форт-Коллінс розташований біля підніжжя гір і всі чотири пори року тут не схожі одна на одну. Тут понад 300 сонячних днів на рік і за рівнем чистоти повітря він посідає одне з перших місць у країні. Завдяки цьому студенти можуть із задоволенням проводити вільний час на відкритому повітрі.

Чому студенти обирають CSU?

  • Один із лише 40 державних університетів США, яким присвоєно категорії “Дуже високий рівень досліджень” і “Суспільна значущість” (за даними Фонду Карнегі, оцінювали 1705 вишів);
  • 77-ме місце в Америці та 175-те місце серед усіх університетів у світі (за даними Рейтингу університетів світу, 2013);
  • 2-ге місце в США за рівнем загальної задоволеності іноземних студентів освітою в університеті (дані опитування International Student Barometer, 2013);
  • Один із “Найкращих 378 коледжів” і “Найкращий західний коледж” (за даними The Princeton Review, 2013);
  • 60-те місце у списку “Найкращі державні навчальні заклади” США (класифікатор 2014 Best Colleges, U.S. News & World Report);
  • Один із найкращих навчальних закладів за даними рейтингу “177 найкращих вишів” (Alumni Factor, 2013);
  • Один із найкращих дослідницьких університетів і один із найкращих вишів на Заході США (Forbes, 2013);
  • 121-ше місце серед державних вишів США (класифікатор 2014 Best Colleges, U.S. News & World Report);
  • 49-те місце в категорії доступність, якість, різноманітність, наявність стипендій і спрямованість на дослідження за даними Асоціації американських університетів (2014);
  • Входить до списку найкращих вишів за якістю та доступністю освіти (U.S. Department of Education College Scorecard, 2014).

Програма “Шлях до Університету”

Поєднує інтенсивну мовну підготовку, розвиток академічних навичок і вивчення академічних дисциплін в одному спеціально розробленому навчальному курсі, що спрямований на успішне опанування студентами програми першого семестру (або першого курсу) бакалаврату. Програма забезпечує найвищий рівень підтримки в період адаптації іноземних студентів до життя та навчання в новій країні, що робить її ідеальним варіантом для тих, хто прагне досягти максимальних академічних успіхів.

Тривалість стандартної програми “Шлях до університету” – 2 семестри.

Усі прискорені програми “Шлях до університету” тривають 1 семестр і починаються в осінній або весняний семестр. Програма “Шлях до університету” – це ідеальний варіант для студентів, які хочуть здобути ступінь бакалавра, бо гарантує переведення на 2-й курс (або другий семестр першого курсу) бакалаврської програми CSU, за умови успішного закінчення.

Бакалаврат

Студенти зможуть розкрити свій потенціал у навчальному середовищі, яке чудово підходить для розвитку ідей учнів, здобуття нових знань і навичок, навчання та сприйняття матеріалу. Університет пропонує 73 програми здобуття ступеня бакалавра, де навчаються 22 565 студентів. 31% ступенів бакалавра присуджуються в галузі природничих і технічних наук, інжинірингу та математики. Співвідношення студентів і вчителів – 17:1, що дає студентам можливість отримати максимум уваги від найкращих викладачів.

Програма “Шлях до магістратури”

Інноваційна програма розроблена для того, щоб допомогти студентам розвинути свої академічні знання та навчальні навички, підвищити рівень володіння мовою, що дасть їм змогу гарантовано вступити на програму здобуття ступеня магістра в Державному університеті Колорадо.

Магістратура

Факультет магістерських програм надає освіту найвищої якості, додаткові тренінги та консультації, а також займається науковими дослідженнями та творчими програмами, без яких неможлива вища освіта. Університет пропонує 80 магістерських програм, 46 програм здобуття PhD та програму здобуття ступеня Доктора ветеринарної медицини. На 8 факультетах університету, що об’єднують 53 кафедри, працює понад 1600 професорів і викладачів.

Загальна приблизна вартість з урахуванням навчання, книг і канцелярських товарів, проживання та страхування.

Бакалаврат, пряме зарахування (2 семестри): $ 43 309;

Програма "Шлях до університету" (стандартна програма — 2 семестри): $ 49 975;

Програма "Шлях до університету" (прискорена програма — 1 семестр): $ 27 265;

Магістратура, пряме зарахування (2 семестри): $ 38 318;

Програма "Шлях до магістратури" (стандартна програма — 2 семестри): $ 45 900;

Програма "Шлях до магістратури" (прискорена програма — 1 семестр): $ 25 075.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ