Чеський Технічний Університет

Чеський Технічний Університет
Розташування
м. Прага, Чехія
Тип школи
ВНЗ
Мови
чеська
Програми
Детальна консультація

Чеський Технічний Університет у Празі – один із найстаріших чеських вишів, який відзначив у 2007 році 300 років від дати свого заснування. Він готує фахівців та науковців у технічних галузях, а також усіляко розвиває діяльність у науковій, педагогічній та технічній сферах. Університет дає потенціал до розвитку наукових і педагогічних досліджень, та технічних починань, згідно з вимогами суспільства і світовими тенденціями.

Чеський Технічний Університет

Завдяки активній науково-дослідній та освітній діяльності Університет є найкращим технічним ВНЗ Чеської Республіки та займає серйозні позиції на Європейському ринку освітніх послуг. У 2010 році у світовому рейтингу університетів THES-QS у категорії технічних наук ЧВУТ зайняв 121 місце, у категорії природничих наук – 246 місце, а це аж на 20 місць вище від минулого року. Той факт, що ЧВУТ перевершив багато великих університетів Західної Європи, Скандинавії та Японії, наочно демонструє технічну досконалість одного з найкращих університетів у Чехії. Крім того, у 2010 році ЧВУТ у Празі став володарем престижного сертифікату Diploma Supplement Label 2010-2013. Цей сертифікат видається з метою покращення міжнародної «прозорості» та полегшення академічного та професійного визнання кваліфікацій випускників.

Чеський Технічний Університет у Празі має низку контрактів, укладених у рамках міжурядових угод, для обміну студентами між університетами. Він бере участь у загальноєвропейських програмах Erasmus та Leonardo. Це дозволяє студентам здобути не лише досвід навчання у Чехії, а й повчитися у Німеччині, Австрії, Франції та інших країнах Європи.

У ЧВУТ проходить яскраве та насичене культурне та спортивне життя. Університет має свій хор, а також симфонічний та камерний оркестр. Вони дають концерти не тільки для ЧВУТ, але й беруть активну участь у культурному житті Праги. Кафедра фізичної культури та спорту пропонують безліч можливостей для реалізації своїх спортивних здібностей. Тут Ви знайдете як основні види спорту (футбол, бадмінтон, карате, лижі, теніс, волейбол, плавання), так і види спорту, які не часто зустрічаються (пляжний волейбол, боулінг, стрільба з лука, гольф, сквош, ніндзюцу). Загалом налічується близько 40 видів спорту, якими Ви можете займатися з досвідченими тренерами, проходячи навчання у Чеському Технічному Університеті у Празі.

Університет має 8 гуртожитків загалом на 8000 місць. Для студентів ЧВУТ вони досить дешеві. Проживаючи в гуртожитку, іноземні студенти можуть вивчати «живу» чеську мову, що дозволить їм швидше адаптуватися до життя в чужій країні. Також університет має 8 їдалень, у яких студенти, звичайно, мають знижку.

З 2015 року Чеський Технічний Університет (ЧВУТ) у Празі підписав контракт про партнерство з компанією Samsung Electronics Czech and Slovak s.r.o. Першим кроком у цій співпраці стала організація спеціальної цифрової лабораторії у ЧВУТ, яка використовуватиметься як навчальний та інноваційний центр для розробки нових інформаційних та комп’ютерних технологій. Для студентів нова лабораторія Samsung є місцем, де вони можуть проводити нові дослідження, а також брати участь у великих проектах та отримати досвід у сфері інформаційних технологій.

Форма навчання:

 • Р — очна форма навчання;
 • К — комбінована форма навчання;
 • А — навчання англійською мовою.

Факультети:

  • СФ — Будівельний факультет;
  • МСФ — Машинобудівний факультет;
  • ЕЛФ — Електротехнічний факультет;
  • ФЯТ — Ядерних технологій та фізичного інжинірингу;
 • АФ — Архітектурний факультет;
 • ТФ — Транспортний факультет;
 • ФБТ — Факультет біомедичних технологій;
 • ФІТ — Факультет інформаційних технологій;
 • МІВО — Інститут вищої освіти ім. Масарика.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ