Bodwell High School

Bodwell High School
Розташування
м. Ванкувер, Канада
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 13 до 19
Програми
Детальна консультація

Лідируюча Канадська Школа Міжнародного класу розташована на узбережжі Тихого океану, у мальовничому куточку Ванкувера, в провінції Британська Колумбія.

Школа пропонує навчання у 8-12 класах і програми академічної та мовної підготовки для іноземних студентів. Існує спеціальний відділ, який працює індивідуально з випускниками та веде підготовку до вступу до університетів. Студенти, які закінчили Bodwell High School, успішно вступають до університетів Канади, США та інших країн, багато хто з них отримує стипендії.

Учбова програма Bodwell High School чітко вивірена, змістовна, різноманітна, добре збалансована і, що найголовніше – сприяє гармонійному формуванню особистості, а саме інтелектуальному розвитку. Bodwell High School веде постійну роботу щодо вдосконалення навчальної програми, яка відповідає стандартам Міністерства освіти провінції. У старших класах школи студенти мають можливість вибирати предмети, що відповідають спеціалізації в майбутньому.

Вчителі школи розвивають і підтримують у студентів прояв ініціативи, лідерських якостей та неординарний підхід до вирішення будь-яких завдань. У школі також працюють досвідчені куратори-психологи, які завжди готові вислухати та допомогти студентам, якщо в цьому виникає потреба.

Поряд з основною метою навчання – досягненням високих академічних знань, велика увага приділяється як фізичному, так і естетичному та культурному розвитку дітей.

Участь у спортивних та інших позакласних заходах – обов’язкова умова для кожного студента. У школі проводиться велика кількість культурно-розважальних заходів, до яких входять поїздки в театри, музеї, наукові центри, різні екскурсії в міста Канади та багато іншого. На території школи є басейн, спортзал, тенісний корт, бібліотека, театр.

Початок навчання: у вересні, січні, травні.

Програми:

 • атестат про середню освіту канадського зразка;
 • програми академічної підготовки – предмети середньої школи;
 • програми академічної підготовки до вступу до університету;
 • літні програми (мовна підготовка).

Навчальний рік у школі розділяється на три семестри:

 •  осінній (вересень – грудень);
 •  зимовий (січень – квітень);
 •  літній (травень – липень).

Приступити до навчання можна на початку будь-якого триместру. Триместрова система дозволяє студентам швидше проходити шкільну програму і в такий спосіб закінчувати 3 навчальні роки за 2.

 • Кількість студентів: 460 (з більш ніж 30 країн світу);
 • Проживання: шкільна резиденція, канадська родина;
 • Харчування: повний пансіон;
 • Кількість місць у шкільній резиденції: 260.

Студенти можуть жити у шкільній резиденції (вона розрахована на 260 осіб) у 2-4-місних кімнатах з видом на гори або на затоку. Дівчата та хлопці проживають у різних корпусах резиденції під постійним наглядом вихователів.

Інший варіант проживання – у ретельно відібраних персоналом школи канадських сім’ях, де студенту надається окрема кімната та повний пансіон. Члени сім’ї, що приймають, активно спілкуються зі студентом англійською, тому цей варіант проживання особливо рекомендується тим студентам, яким необхідно швидко вдосконалювати знання мови.

Вартість навчання з проживанням:

 • у сім'ї – 25.000 CAD;
 • у резиденції – 30.000 CAD.
ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ