Blyth Academy

Blyth Academy
Розташування
м. Торонто, Оттава, Канада
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 7
Програми
Детальна консультація

Blyth Academy – це провідна приватна школа Канади, відома своїм персональним підходом до учнів і першокласною підготовкою до вступу до ВНЗ. Заснована вона була у 1977 році в Торонто, а на даний момент має у своєму розпорядженні 14 кампусів у провінції Онтаріо. У кожному кампусі навчається 50-150 студентів за повним академічним навантаженням, а також за неповною чи індивідуальною програмою. Влітку тут працює літня школа.

Blyth Academy одна з найбільших у Канаді. Щороку тут навчається близько 2500 людей. Середній розмір класів – сім осіб, що значно підвищує залучення студентів до навчального процесу та робить заняття цікавими та ефективними. Школа пропонує поглиблене вивчення предметів за програмою Advanced Placement, яка визнається університетами в усьому світі, та часто зараховується ВНЗ на першому курсі.

Понад 98% випускників продовжують навчання в університетах і коледжах, яким самі віддали перевагу, а 40% отримують повні або часткові стипендії на вищу освіту. Серед ВНЗ, де навчаються випускники, такі всесвітньо відомі заклади, як Кембридж, Оксфорд, Гарвард, Йель, Стенфорд і Массачусетський технологічний інститут, а також провідні канадські університети.

10% усіх студентів – іноземці, і для них у Blyth Academy створені ідеальні умови для інтеграції в канадське суспільство та повного занурення у мовне середовище. Завдяки такому маленькому відсотку іноземців студенти інтенсивно контактують з носіями мови, постійно покращуючи знання англійської мови.

У кожній локації школи обладнані всім необхідним – комп’ютерами з доступом до інтернету, науковими лабораторіями, світлими аудиторіями для занять і факультативів, зонами відпочинку. Багато курсів розроблено у партнерстві з Королівським музеєм Онтаріо, Художньою галереєю Онтаріо, міжнародним кінофестивалем Торонто та іншими. Це дає студентам можливість взаємодіяти з провідними культурними організаціями, знайомиться з культурою та вчитися самим створювати витвори мистецтва. Також студенти беруть активну участь у самоврядуванні, волонтерстві, створюють свої клуби за інтересами та організовують розважальні заходи.

Серед шкільних предметів такі дисципліни: географія, економіка, інформатика, драма, образотворче мистецтво, культурні та історичні науки, фотографія та режисура, музика, історія, математика, англійська мова, медіа арт, міждисциплінарне мистецтво, модний дизайн, бізнес, право та політика, французька мова, природничі предмети, біологія, хімія, охорона здоров’я, фізична культура, соціальні та гуманітарні науки, класичні науки та мови міжнародного спілкування, а також підготовка до вибору кар’єри.

Спорт

У кожній школі Blyth Academy велика увага приділяється фізичним вправам і спортивним іграм. Крім стандартної спортивної програми, пропонується також спеціальна програма Advanced Sports Training. За цією програмою можна займатися футболом, лакросом, бейсболом і фітнесом. Хокеєм у школі займаються на рівні професіоналів, адже школа є ексклюзивним партнером Молодіжної Хокейної Ліги Онтаріо (OHL). Навчання та гра в хокейній школі оплачується окремо, але це дає можливість професійно займатися в таких клубах OHL, як Oshawa Generals, Barrie Colts та London Knight. Водночас на найкращих хокеїстів може звернути увагу керівництво професійних команд і запросити розпочати кар’єру у їхньому клубі.

Проживання та харчування

Керівництво школи переконане, що найкращим варіантом проживання для міжнародних студентів є проживання у гостьовій канадській родині. Це допомагає підлітку легше адаптуватися у новому середовищі та отримати необхідну емоційну підтримку. Гостьова сім’я забезпечує окрему мебльовану кімнату зі спільною ванною кімнатою, а також триразове харчування або харчування за принципом напівпансіону (сніданок + вечеря).

Вартість навчання: 21.575 канадських  доларів на рік + 250 канадських доларів реєстраційний збір.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ