Bad Schussenried Winter Camp

Bad Schussenried Winter Camp
Розташування
м. Бад-Шуссенрід, Німеччина
Тип школи
Мовний центр
Мови
німецька
Вік
від 10 до 17
Програми
Детальна консультація

Bad Schussenried Winter Camp

Бад-Шуссенрід – історичне містечко з населенням у 8500 жителів, розташоване в гарному місці між Боденським озером і річками Дунай та Іллер. Школа розташована в сучасному комплексі між прекрасним парком та великою зоною відпочинку на відкритому повітрі. До центру міста Бад-Шуссенрід приблизно п’ять хвилин.

На території школи-пансіонату знаходяться чудово обладнані класні кімнати та затишні студентські гуртожитки, в яких можуть проживати до 300 студентів. Окрім того, тут є і спортивні зали для гри у футбол, волейбол, баскетбол, гандбол, бадмінтон, величезний басейн, сауна, критий тенісний корт і навіть альпіністська стінка.

Школа підтримує креативні здібності учнів та проводить безліч курсів, наприклад, розпис по склу, шовку, різьблення по дереву. Є і можливості для пасивного відпочинку – кімната відпочинку з телевізором та DVD, комп’ютерний клас з доступом до інтернету.

Студенти розміщуються у двомісних номерах на території кампусу. В усіх номерах є окрема ванна кімната, а також балкон. Сусіди по кімнаті ретельно підбираються і мають порівнянний рівень німецької мови та однаковий вік, але говорять різними мовами. Таким чином вони практикують німецьку мову одна з одною за межами класу.

Хлопчики та дівчатка розміщуються окремо. Харчування тричі на день (сніданок, обід і вечеря).

Кожної суботи та середи проводяться екскурсії визначними пам’ятками Німеччини.

880 євро/тиждень.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ