Alexanders School Summer

Alexanders School Summer
Розташування
м. Бодсей
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 11 до 17
Програми
Детальна консультація

Alexanders International School – елітна приватна школа-пансіон, заснована в 1975 році і на сьогоднішній день є однією з найкращих міжнародних бордингових шкіл для іноземних студентів в Англії. Школа розташована в мальовничій місцевості графства Саффолк, у місті Бодсей, на узбережжі, де річка Девон впадає у Північне море біля містечка Фелікстів. Це також недалеко від міста Іпсвіч, з якого можна легко дістатися поїздом (1,5 – 2 години) до Лондона, Кембриджу або аеропортів Гатвік або Хітроу.

Кампус займає величезну територію в 150 акрів, на якій знаходяться студентські резиденції, навчальні класи, спортивні та розважальні майданчики, власний центр водних видів спорту та центр навчання верхової їзди. Також є телефони – автомати, на які можуть дзвонити як батьки в встановлений час, так і самі учні, використовуючи телефонну картку.

У перший день студенти складають усний та письмовий тест для того, щоб потрапити до групи, що відповідає їх рівню.

Програми

Англійська мова

15 годин (20 уроків по 45 хвилин) на тиждень англійської мови у стандартній групі, а також 8-12 додаткових уроків (по 45 хвилин) англійської у міні-групах (особлива увага на додаткових заняттях приділяється граматиці, лексиці, розмовній мові ).
Англійська + Мульті-Спорт. Курс складається з 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) на тиждень англійської мови, а також 8-12 додаткових занять (по 45 хвилин) різними видами спорту (баскетбол, велоспорт, орієнтування на місцевості, волейбол, бадмінтон, сквош). >

Англійська + Футбол

Курс складається з 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) на тиждень англійської мови, а також 8-12 додаткових занять (по 45 хвилин) футболом з професійними тренерами (подача, дріблінг, обвід, пас, техніка, тактика).

Англійська + Теніс

Курс складається з 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) на тиждень англійської мови, а також 8-12 додаткових уроків (по 45 хвилин) тенісу (навчання удару праворуч, удару зліва, подачі, удару зльоту, passing shoots, drop shoots, вміння зрізати м’яч тощо). Щотижня проводяться турніри.

Англійська + водні види спорту

Курс складається з 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) на тиждень англійської мови, а також 8-12 додаткових занять (по 45 хвилин) парусним спортом та каякінгом з кваліфікованими інструкторами. Тренування відбуваються у шкільному центрі водних видів спорту, акредитованому Королівською Асоціацією Вітрильного Спорту Великобританії (RYA).

Англійська + Верхова їзда

Курс складається з 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) на тиждень англійської мови, а також 8-12 додаткових занять (по 45 хвилин) верховою їздою. Студенти відпрацьовують уміння триматися на коні, керування конем, виїздка, стрибки через перешкоди у спеціально обладнаному для цього парку.

Англійська + Гольф

Курс складається з 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) на тиждень англійської мови, а також 8-12 додаткових занять (по 45 хвилин) гольфом. Заняття проходять під керівництвом професійних тренерів гольф-центру Ufford Park Golf Centre.

Англійська + Мистецтво

Курс складається з 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) на тиждень англійської мови, а також 8-12 додаткових занять (по 45 хвилин) творчістю (досвідчені викладачі проводять заняття з живопису, малюнок олівця, 3-D графіка, скульптура з піску, фотографія).

Англійська + Музика

Курс складається з 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) на тиждень англійської мови, а також 8-12 додаткових уроків (по 45 хвилин) музики. Студенти мають можливість розкрити та розвинути свої музичні таланти, не лише займаючись у групі, а й беручи участь у шкільних уявленнях.

Англійська + танці та хореографія

Курс складається з 15 годин (20 уроків по 45 хвилин) на тиждень англійської мови, а також 8-12 додаткових занять (по 45 хвилин) хореографією та танцями, такими як сальса та street-dance, фітнесом та основами танцю.

br />
Кількість студентів у класі: Навчання проходить у групах не більше 16 осіб.
Рівень знання мови при вступі: від Початкового до Просунутого.

 

Проживання пропонується у гуртожитках

  •  окремі гуртожитки для дівчаток та хлопчиків
  •  24-годинний нагляд та постійна турбота про дітей
  •  затишні кімнати для студентів по 2-4 особи в кімнаті
  •  проживання з однолітками різних національностей (розподіл за віком та статтю)
  •  кухні
  •  просторові кімнати для відпочинку та розваг
  •  кафетерій
  •  на кожному поверсі повністю обладнані душові та ванні кімнати

Харчування: повний пансіон (у їдальні).

Спортивні заходи: кожен день бадмінтон, баскетбол, волейбол, футбол, теніс, боулінг, аеробіка, сквош, влітку водний спорт: плавання, веслування на каное.

Екскурсійно-розважальна програма: караоке, дискотеки, барбекю, перегляд відеофільмів, походи в кінотеатр.

Екскурсії: 1 екскурсія на тиждень на цілий день до Лондона, 1 навчальна екскурсія на півдня: Кембрідж, Норвіч.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ