Adelphi University (Університет Адельфі)

Adelphi University (Університет Адельфі)
Розташування
Гарден-Сіті, Нью-Йорк, США
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Університет надає стипендії розміром 60 000 $ на 4 роки навчання на бакалавраті. По 15 000 $ на кожен рік.

Стипендія до 8 000 $ на магістратуру.

Adelphi University – престижний приватний університет, розташований на території дендропарку Гарден-Сіті, за 40 хвилин їзди від центру Нью-Йорка. Цей ВНЗ цінується за індивідуальний підхід до кожного студента завдяки маленьким навчальним групам і невимушеному спілкуванню викладачів зі студентами. Факультети університету ведуть активну дослідницьку роботу, наприклад, факультет охорони здоров’я розробив унікальну програму допомоги жінкам з раком грудей. Діє в Adelphi University і спеціальна програма Career Accelerator Program, у рамках якої студенти проходять стажування у професіоналів своєї справи, відвідують ярмарки та зустрічі, присвячені майбутній кар’єрі, беруть участь у дослідженнях і розробках.

Adelphi University виділяють багато провідних видань і рейтингів

Згідно з U.S. News & World Report університет увійшов до 10% найкращих вищих навчальних закладів США.

The Princeton Review вніс Adelphi University до списку найкращих і “зелених” університетів північно-східного регіону.

Fiske Guide to Colleges відзначає оптимальне співвідношення вартості та якості навчання в університеті вже протягом 11 років. Таку позначку отримують лише 25 ВНЗ по країні щороку.

Журнал Forbes окремо виділив освіту університету, як найвигідніше капіталовкладення – студенти мають дуже високий потенціал для успішної побудови кар’єри та високих заробітків. Йому вторить журнал Money, який також відзначив, що випускники ВНЗ мають найкращі шанси для отримання високооплачуваних посад.

Payscale.com розрахував чистий дохід випускників університету за 30 років – $545,000 – найвищий показник з усіх навчальних закладів на Лонг-Айленді.

Випускники Adelphi University працюють у таких компаніях, як Goldman Sachs, Verizon, Pixar, New York Stock Exchange, PepsiCo і багатьох інших іменитих корпораціях.

Програми

Adelphi University пропонує понад 50 програм бакалаврату та 130 програм магістратури на базі 8 шкіл і коледжів.

Коледж гуманітарних і природничих наук: мистецтво та історія мистецтв; комунікації; танець; музика; театр; антропологія; сходознавство; англійська мова; екологія; кримінальна юстиція; історія; мови, література та культура; філософія; психологія; політологія; соціологія; біологія; хімія; математика та комп’ютерні науки; фізика та ін.

Школа психології Гордона Ф. Дернера: психологія, нейронауки.

Школа педагогіки Рут С. Аммон: викладання в старшій школі, викладання в початковій школі, викладання в середній школі, викладання образотворчого мистецтва, англійська мова і театр, викладання математики, методики викладання, викладання в дитячих садках, викладання фізичної культури, спортивний менеджмент, патології мовлення, аудіологія, комунікативні розлади, викладання природознавства, викладання музики, викладання соціальних наук.

Коледж сестринської справи та охорони здоров’я: сестринська справа, охорона здоров’я.

Школа бізнесу Роберта Б. Віллумстада: бухгалтерський облік, підприємництво, економіка, фінанси, управління кадрами, менеджмент, маркетинг.

Школа соціальної роботи: соціальна робота, дослідження сім’ї та дітей.

Коледж підвищення кваліфікації: образотворчі мистецтва, література, соціальні науки, психологія, бізнес, кримінальна юстиція, природничі науки, адміністрування екстрених служб.

Підготовчий коледж: різні підготовчі програми за будь-якою спеціалізацією для іноземців, учнів шкіл, першокурсників і майбутніх випускників.

Проживання

На території кампусу недалеко одна від одної розташовані 7 резиденцій. Студентам пропонують проживання в одно-, дво- або тримісних мебльованих кімнатах. У всіх кімнатах зроблено гарний ремонт, у деяких є кондиціонери та окремі ванні кімнати. Сучасні душові та туалети, а також кімнати відпочинку, обладнані кухні, пральня, зали для навчання розташовані на поверсі. Студенти можуть готувати на місці або харчуватися згідно з обраним планом у їдальнях і кафе на території всього кампусу ВНЗ.

Вартість навчання — від 37 890 $/рік за бакалаврат, магістратура — від 15 500 $/рік.

Детальніше вартість навчання допоможе розрахувати менеджер компанії "Study Bridge".

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ