ABILITY English

ABILITY English
Розташування
м. Сідней, Мельбурн
Тип школи
Мовний центр
Мови
англійська
Вік
від 16
Програми
Детальна консультація

Мовний центр Ability – це престижний навчальний заклад, який пропонує студентам з усього світу висококласне навчання з англійської мови. При складанні навчальних програм методисти школи виходили із потреб студентів, бажань їх потенційних роботодавців та новітніх методів викладання мови. Використання цих принципів на практиці довело свою ефективність – сотні листів подяки з різних куточків світу підтверджують цей факт щодня.

Бажання керівників школи максимально урізноманітнити життя своїх студентів і зробити їхнє перебування в Австралії яскравим і незабутнім відбилося у великій кількості різноманітних заходів для студентів. Щотижня проводяться спортивні змагання, поїздки на природу – у гори або на пляж, походи в кіно, театр, художні галереї та виставки. Завдяки спільно проведеному часу студенти ближче знайомляться один з одним, знаходять друзів, зав’язують особисті та ділові відносини.

Типи курсів

Загальний курс англійської мови та загальний курс англійської мови плюс. Курс ідеально підійде тим, хто бажає покращити навички спілкування англійською мовою. Особлива увага приділяється говорінню, проте, граматиці, аудіюванню, вимові, покращенню навичок читання та письма також відводиться значна роль. Для зручності заняття проводяться в ранковий та вечірній час, з понеділка по четвер. П’ятницю можна присвятити додатковим заняттям з мови та культурним заходам.

Назва курсу «Вимова та швидкість мови» говорить сама за себе. Курс допомагає покращити вимову, наблизити свою мову до мови носіїв та зменшити вплив звуків рідної мови. Викладачі цього курсу мають велику практику з корекції промови та працюють індивідуально з кожним студентом, щоб досягти чистоти та швидкості промови кожного.

Курс англійської мови для ведення міжнародного бізнесу від викладачів з досвідом роботи у діловій сфері навчить думати та працювати англійською мовою. Студенти навчаються вести переговори та презентації, купувати та продавати, вирішувати конфліктні ситуації – і все це англійською мовою. У нинішніх умовах глобалізації навички міжкультурної комунікації можуть бути вирішальними під час виборів співробітників. Після закінчення курсу видається диплом, який значно збільшує переваги на ринку праці.

Підготовчий курс до екзамену IELTS. Студенти школи показують дуже високі результати після закінчення цього курсу. Це досягається за рахунок щотижневого пробного проходження тесту у змодельованій атмосфері іспиту. Після чого педагоги дуже детально розбирають допущені помилки та пояснюють, як їх уникнути на іспиті.

Англійська мова для академічних цілей пропонує мовну підготовку до вступу до австралійських ВНЗ. Завдяки високим стандартам навчання школі вдалося укласти прямі договори з університетами та коледжами, і вони готові зарахувати студентів після цього курсу без додаткового іспиту з англійської мови.

Підготовчий курс до іспитів FCE або CAE читають висококваліфіковані педагоги, які мають багаторічний досвід підготовки студентів до цих тестів. Успіхи студентів та їхні високі бали є головним підтвердженням ефективності цього курсу школи. Сертифікати FCE та CAE є безстроковим підтвердженням знання мови та будуть вагомим доповненням до резюме під час пошуку роботи.

Проживання та харчування

Мовний центр Ability дуже серйозно ставитиметься до підбору житла для своїх студентів. На даний момент школа пропонує два варіанти – проживання у гостьовій сім’ї та окреме проживання. Кожна із пропозицій має свої переваги. Так, проживання у місцевій австралійській сім’ї передбачає глибоку інтеграцію в культуру та побут країни, постійне використання англійської мови під час спілкування. Це чудовий варіант для тих, хто вперше приїжджає до країни та для неповнолітніх учнів.

Якщо більш прийнятним є незалежне розміщення, то школа може допомогти зняти житло або запропонувати проживання у нещодавно відремонтованому сучасному студентському гуртожитку.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ