Windermere School

Windermere School
Розташування
м. Віндермір, Великобританія
Тип школи
школа-пансіон
Мови
англійська
Вік
від 8 до 18
Програми
Детальна консультація

 

Школа Віндермір (Windermere School) розташована в самому серці Озерного краю всього за п’ять хвилин від центру міста Віндермір, у графстві Камбрія. Однією з головних визначних пам’яток цього краю є Національний парк Лейк-Дістрикт, об’єкт всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Керівництво Windermere School прагне зробити життя своїх школярів яскравим і насиченим, а навчання – цікавим та захоплюючим. І, судячи з відгуків батьків та учнів, їм це вдається на всі сто відсотків. Школа відома своїм високим рівнем викладання, спортивною підготовкою з багатьох водних видів спорту та індивідуальним підходом до кожного учня. Девіз школи – “Перемагає той, хто перемагає себе”. З таким підходом кожен учень прагне перевершити себе і щодня працювати над власним розвитком.

Переваги навчання

Вищу освіту випускники школи здобувають у таких ВНЗ як університет Сент-Ендрюс, Університетський коледж Лондона, університет Лафборо, Единбурзький університет, Університет Ноттінгем Трент та інших провідних навчальних закладах.

86% випускників зараховують до ВНЗ першого чи другого вибору. У середньому близько 60% навчаються в університетах Рассел Груп, а більше половини – у 20 кращих ВНЗ Великобританії.

Для іноземних студентів проводяться додаткові уроки англійської мови, які допомагають швидко заповнити прогалини у знаннях.

Крім стандартних програм, іноземні студенти можуть вибрати ті предмети вивчення, які максимально підходять їхній майбутній кар’єрі та отримати сертифікат наприкінці навчання.

У липні та серпні на території школи діє літня мовна школа. Іноземні студенти можуть значно покращити свої знання англійської мови в такому таборі, отримати багато вражень під час поїздок, ігор та майстер-класів, а також познайомитися зі школою.

Вдале розташування школи в одному з найкрасивіших регіонів Великобританії дозволяє організовувати пізнавальні походи в гори або озера. Такі екскурсії дозволяють відпочити на природі та багато чого дізнатися про життя рослин і тварин, мінерали, екологію та захист навколишнього середовища.

Програми

Молодша середня школа, GCSE, Міжнародний бакалаврат (дипломна програма) (IBDP), Міжнародний бакалаврат (проф.орієнтована програма) (IBCP), загальнонаціональна кваліфікація 3 (окремі предмети з галузі технічної освіти та бізнесу) (BTEC), окремі предмети за програмою міжнародного бакалаврату (сертифікати).

Предмети рівня A-level

Англійська мова та література, німецька, французька, іспанська, італійська мови, економіка, хімія, математика, історія, географія, психологія, біологія, фізика, математичний аналіз, драма, образотворче мистецтво.

Клуби з інтересів

Еко-клуб, образотворче мистецтво, філософія, фотографія, креативні цифрові медіа, текстильна справа, музика, танці (балет, фрістайл, контемп, модерн), йога.

Спорт

Велику увагу у школі Віндерміра приділяють спортивній підготовці. У списку можливих занять такі види спорту як скелелазіння, нетбол, хокей, футбол, баскетбол та настільний теніс. Але найбільше відома школа своїми водними видами спорту, такими як вітрильний спорт, віндсерфінг, каякінг та веслування на каное. Школа є сертифікованим центром з водних видів спорту, а також тренувальним та змагальним центром Королівської яхтової асоціації (RYA). Це дає можливість учням школи професійно займатися різними видами спорту на воді та брати участь у національних змаганнях.

Інфраструктура

Навчальні корпуси з сучасними класними кімнатами, IT-центр, 3 резиденції, спортивний центр з тренажерним та фітнес залами, центр водних видів спорту, спортивні майданчики на відкритому повітрі, бібліотека, лабораторії для проведення дослідів, актова зала.

Проживання та харчування

Студенти школи проживають на території кампуса – в одній із трьох шкільних резиденцій. Учениці 8-16 років живуть у резиденції під назвою Browhead, хлопчики 8-16 років – у Langdale House, а випускники – у Westmorland House. Кімнати організовані за блочним типом, коли кілька індивідуальних кімнат сходяться на одну загальну кімнату відпочинку. Ванна та невелика кухня також знаходяться у такому блоці. Харчуються студенти у спільній їдальні за принципом шведського столу, але можуть приготувати собі невеликий перекус самостійно. У кожній резиденції є кімната для навчання з комп’ютерами, пральня та загальні кімнати відпочинку. Wi-Fi доступний на всій території школи.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ