Western Sydney University

Western Sydney University
Розташування
м. Сідней, Австралія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Western Sydney University є престижним державним університетом Австралії і входить до 2% кращих університетів світу. Він користується великою популярністю не тільки серед австралійців, а й серед іноземних студентів. Для останніх в університеті діє продумана програма адаптації, яка допомагає у стислі терміни познайомитися з новою країною та університетом зокрема. Загалом тут навчається близько 45 000 студентів із 70 країн світу.

Переваги навчання

Світовий рейтинг університетів QS відзначає найвищою оцінкою такі показники як якість викладання, інфраструктура, інновації та інклюзивність.

Програма сестринської справи займає перше місце по Австралії та четверте у світі, а соціологія, педагогіка, психологія, медіа та комунікації входять у топ 150 у світі.

80% досліджень університету вищі або набагато вищі за світові стандарти.

Роботодавці, які приймають на роботу випускників університету Західного Сіднея, відзначають їх як найкращих кандидатів і віддають їм перевагу через їхню якісну підготовку та хорошу попередню практику.

Усі десять кампусів університету розташовані в різних районах Сіднея та зручно пов’язані міським транспортом, а також безкоштовними університетськими автобусами.

Студентське життя в університеті Західного Сіднея вважається найцікавішим і насиченим в Австралії. Тут діє понад 100 клубів за інтересами, що працюють у різноманітних напрямках – спортивних, художніх, танцювальних, технічних, музичних, туристичних, літературних, соціальних.

щомісяця для студентів організовуються тури та поїздки країною, які допомагають іноземцям краще дізнатися про цей незвичайний континент.

Програми навчання

Бакалаврат, магістратура, аспірантура, докторантура, підготовчий рік, курс англійської для іноземців, а також онлайн курси.

Факультети

  • Факультет бізнесу;
  • Факультет інформаційних технологій, інженерної справи та математики;
  • Педагогічний факультет;
  • Факультет гуманітарних наук та мистецтв комунікації;
  • Школа права;
  • Медичний факультет;
  • Школа сестринської справи та акушерства;
  • Факультет соціальних наук та психології;
  • Факультет природничих наук та охорони здоров’я.

Інфраструктура

Кілька бібліотек, медичний центр, сім сучасних дослідницьких центрів, комп’ютерні лабораторії, ксерокопіювальний центр, кафе та їдальні в кожному навчальному будинку, три спортивні центри, ігрові майданчики, молитовні кімнати, парковка, дитячий садок, басейн.

Проживання та харчування

Для студентів університету збудовано 6 резиденцій з кімнатами різної комфортності – від одномісних студій до квартир на 6 осіб. Кухня та ванна кімната знаходяться в квартирі і, як правило, в кімнаті, крім необхідних меблів, є також холодильник, плита, мікрохвильова піч, телевізор, електрообігрівач, настільна лампа. У всіх кімнатах резиденції доступний безлімітний Wi-Fi, а на території знаходяться столи для настільного тенісу та більярду, зона для барбекю, комп’ютерні кімнати, зони відпочинку та пральні.

За бажанням, університет може допомогти у пошуку гостьової сім’ї, яка надає житло і харчування за принципом повного пансіону. Проживання у сім’ї можна обрати на будь-який термін від 4 тижнів. На сайті університету є також контакти організацій, які надають житло поза кампусом.

Вартість навчання: 15100 - 35480 австралійських доларів на рік.

Вартість проживання: від 192.50 австралійських доларів на тиждень.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ