Вроцлавський університет

Вроцлавський університет
Розташування
м. Вроцлав, Польща
Тип школи
ВНЗ
Мови
польська, англійська
Програми
Детальна консультація

Один із найстаріших університетів Центральної та Східної Європи з багатою понад 300-річною історією та традиціями. Найбільший вищий навчальний заклад у Нижній Сілезії. Протягом ХХ століття подарував світові 9 нобелівських лауреатів у галузі фізики, літератури, хімії та медицини.

Вроцлавський університет

В університеті здобувають освіту майже 40 тис. студентів та аспірантів. У ВНЗ є 10 факультетів, понад 70 напрямків та понад 300 спеціальностей. Університет постійно розвивається та відкриває нові напрями навчання. Щороку зростає кількість бакалаврських, магістерських, докторантських програм англійською як для польських, так і для іноземних студентів. Вроцлавський університет має 880 міжнародних договорів про співпрацю з вишами всього світу, завдяки чому студенти та вчені можуть брати участь у програмах міжнародного обміну.

Вроцлавський університет – єдиний польський виш, що належить до всесвітньої мережі обмінів ISEP, у якій бере участь 250 університетів з усього світу, зокрема, 132 американських. Це третій виш у Польщі, який найчастіше обирають іноземні студенти. Навчальний заклад також займає перші позиції серед польських вишів за кількістю студентів, які виїжджають на навчання в рамках програми Erasmus+ (1 місце серед вишів у південно-західній Польщі).

Вроцлавський університет високо оцінює Міністерство освіти Польщі. Два факультети – біотехнології та історичних і педагогічних наук посіли І місце у Польщі, отримавши найвищу категорію A+.

У світовому рейтингу вищих навчальних закладів Webometrics Ranking of World Universities (січень 2013) Вроцлавський університет посів 4-е місце у Польщі та 431 місце у світі.

Навчання польською мовою – 2500 євро / рік (заочне – 2000 євро / рік).

Навчання англійською мовою – 3000 євро / рік (заочне – 2000 євро / рік).

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ