Varna University of Management

Varna University of Management
Розташування
м. Варна, Добрич, Софія, Болгарія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Varna University of Management

 

Varna University of Management (VUM) – найкраща міжнародна бізнес-школа в Болгарії, з кампусами у Варні, Софії та Добричі. Заснований у 1996 році як коледж туризму, Варненський Університет Менеджменту, завдяки розробці актуальних програм та співпраці з багатьма європейськими ВНЗ, у 2015 році отримав статус вищого навчального закладу та суттєво розширив кількість спеціалізацій. На сьогоднішній день VUM надає першокласні програми у сфері підприємництва, менеджменту та маркетингу, IT, туризму, готельної справи та кулінарного мистецтва.

Понад 2000 студентів з більш ніж 40 країн світу навчаються тут в атмосфері доброзичливості, культурного різноманіття та прагнення нових знань.

Переваги

Університет вважається найкращим у Центральній та Східній Європі згідно з даними незалежного рейтингу U-Multirank. Лідируючу позицію ВНЗ зайняв завдяки високій якості програм та викладання, міжнародній спрямованості та мобільності студентів.

Відповідно до рейтингу Eduniversal VUM входить у топ 300 найкращих бізнес-шкіл світу.

Університет має партнерські відносини з такими університетами як Cardiff Metropolitan University, University College of Birmingham у Великій Британії, Stenden University of Applied Sciences у Нідерландах, Ecole Superieure De Commerce de Saint Etiene у Франції, Business and Hotel Management School у Швейцарії, а також безлічю інших ВНЗ у Європі, Азії та Південній Америці.

Програми бакалаврату та магістратури дозволяють отримати два дипломи – один Варненського Університету Менеджменту та другий – партнерського ВНЗ. При цьому для отримання подвійного диплома немає необхідності виїжджати до іншої країни для завершення навчання.

Є учасником програми з обміну студентів та викладачів Erasmus+. Це дає можливість студентам навчатися у різних європейських партнерських навчальних закладах та отримувати новий досвід.

VUM входить до топ-300 бізнес-шкіл у світі за кількістю публікацій, зроблених студентами та викладачами відповідно до SSRN.

Після закінчення першого семестру студенти, які беруть активну участь у житті університету та мають відмінні академічні результати, отримують стипендію від 100 до 1000 євро.

Результати проведеної роботи з розвитку та зміцнення міжнародного співробітництва у Східній Європі відзначені Пальмовою Гілкою Якості.

Магістерська програма міжнародного готельного бізнесу та туристичного менеджменту займає 20-те місце у світових рейтингах.

Всі студенти VUM проходять обов’язкові стажування у країнах Європи. Причому за час навчання таких стажувань має бути як мінімум 2.

Випускники університету мають великий попит на ринку праці. Їх із задоволенням беруть на роботу роботодавці європейських країн. 92% випускників знаходять гідне місце роботи у перші півроку після закінчення ВНЗ.

На території університетського кампуса розташовані сучасні аудиторії з усією необхідною технікою, велика бібліотека, комп’ютерні лабораторії, спортивні та фітнес-центри, кафетерії та зони відпочинку.

Університет пропонує такі програми бакалаврату:

 • Бізнес управління;
 • Міжнародний бізнес та менеджмент;
 • Міжнародна торгівля та фінанси;
 • Маркетинг та менеджмент;
 • Маркетинг та менеджмент у сфері туризму;
 • Готельний менеджмент;
 • Інформаційні бізнес-системи;
 • Програмне забезпечення та технології;
 • Гастрономія та кулінарне мистецтво.

Програми магістратури включають:

 • Ділове управління (MBA);
 • Міжнародний готельний та туристичний менеджмент (MSC).

Varna University of Management і економічний дослідний інститут болгарської Академії Наук підписали угоду про спільну докторську програму у сфері економіки.

ВНЗ також пропонує підготовчі курси:

 • Літній курс англійської мови (20 годин на тиждень, тривалість 30 днів);
 • Курси корабельного кока (тривалість 3 місяці);
 • Літня академія англійської мови (5 годин на день);
 • Безкоштовний курс з англійської мови в VUM (80 годин для всіх студентів університету);
 • Програми інтернатури для професійних шкіл (туризм, готельна справа, кулінарне мистецтво, бухгалтерія, інформаційні технології та сільське господарство).

Проживання

Для студентів університету збудовано сучасну резиденцію в Добричі, яка знаходиться в кроковій доступності від університету. Житловий фонд резиденції складається з одно- та двомісних кімнат з усіма необхідними меблями. Тут є також обладнані кухні, туалети та душові. Просторі кімнати для відпочинку та спілкування завжди відкриті для студентів. На всій території резиденції є доступ до бездротової мережі Інтернет. Альтернативно студенти можуть розміститися в будівлі університету – верхній поверх обладнаний під житлові кімнати або ж у житловому корпусі Літнього Театрального комплексу.

У Варні студенти розміщуються на верхньому житловому поверсі навчального центру. Одно- та двомісні кімнати з окремою ванною повністю мебльовані. Безкоштовний Wi-Fi є на території всього кампусу.

У Софії, а також альтернативно в Добричі та Варні, учні університету можуть винайняти квартиру. ВНЗ надає допомогу у пошуку варіантів проживання.

Вартість навчання: бакалаврат 1950 Євро за семестр; магістратура 4950 Євро за курс навчання; MBA 5850 Євро за курс навчання.

Вартість проживання: від 100 Євро на місяць.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ