University of Vermont

University of Vermont
Розташування
м. Берлінгтон, штат Вермонт
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

Найстаріший і найпрестижніший університет штату, University of Vermont розташований у місті Берлінгтон на березі озера Шамплейн в оточенні гірських хребтів. Це місце славиться своєю красою та приваблює сотні туристів та студентів, які мріють здобути тут вищу освіту. Вчитися в університеті Вермонта варто з низки причин, серед яких варто виділити такі.

University of Vermont

University of Vermont входить до 100 кращих ВНЗ США та до топ 50 кращих громадських дослідницьких установ;

  • Пропонує понад 100 програм бакалавріату, 50 магістерських та 22 докторські програми;
  • Повністю акредитований асоціацією New England Association of Schools and Colleges;
  • Для студентів створено понад 200 клубів та організацій, включаючи власну газету, радіо- та телевізійну станцію, а також безліч клубів за інтересами – музичні, політичні, релігійні, художні та ін.;
  • 54 спортивні клуби, серед яких є секції та команди, які грають на міжуніверситетському рівні;
  • Для проведення дослідницьких робіт створено центр мікробіології та молекулярної генетики, чотири дослідницькі ферми для вивчення зоотехнії та молочної справи, садівництва, а також кінська ферма;
  • Спеціалізовані бібліотеки для різних напрямів навчання.

На величезній університетській території (460 акрів) розміщуються сім університетських коледжів, кожен з яких пропонує значний список програм та напрямків.

Коледж сільського господарства та медико-біологічних наук:

факультет зоотехнії та ветеринарії, факультет суспільного розвитку та прикладної економіки, факультет мікробіології та молекулярної генетики, факультет харчування та харчознавства, факультет біології рослин, факультет рослинництва та ґрунтознавства, інтегровані програми: з біохімії, з біологічних наук , з наук про навколишнє середовище, з екологічної служби.

Коледж гуманітарних та природничих наук:

антропологія, мистецтво та історія мистецтв, азіатські мови та література, біохімія, факультет біології, факультет хімії, факультет класичних дисциплін, комп’ютерні науки, факультет економіки, факультет англійської мови, факультет екології, факультет географії, факультет геології, історія , мовні програми, лінгвістика, математика та статистика, музика та танці, філософія, факультет фізика, психологія.

Школа бізнесу Гроссмана:

світовий бізнес, соціально відповідальний бізнес, підприємницька діяльність.

Коледж педагогіки та соціальних служб:

американська мова жестів, образотворче мистецтво, вчитель дошкільного віку, вчитель молодших класів, вчитель середньої школи, музична освіта, фізична культура, соціальна робота, вчитель для дітей з особливими потребами, розвиток людини та сім’ї.

Коледж проектування та математичних наук:

проектування, біоінженерія, біомедична інженерія, цивільне будівництво, комплексні системи, комп’ютерні науки, теорія та методи аналізу даних, електроінжиніринг, керівництво проектуванням, екологічна інженерія, матеріалознавство, математика та статистика, машинобудування.

Школа наук про навколишнє середовище та природні ресурси:

науки про навколишнє середовище; екологія; лісівництво; природні ресурси; парки, відновлення природних ресурсів та туризм; біологія промислових риб та дикої природи.

Коледж наук з лікарського догляду та охорони здоров’я:

факультет теорії комунікацій та порушень, факультет медичних лабораторій та радіаційного впливу, факультет наук з лікарського догляду, факультет реабілітації та наук про рух, інтеграційна охорона здоров’я, міждисциплінарний доктор філософії з наук про реабілітацію освіта та спільна практика.

Проживання

Понад 5700 студентів проживають на території чотирьох кампусів у дев’яти житлових комплексах. Оселитися можна в одномісній, дво- або тримісній кімнаті різного рівня комфортності. В усіх резиденціях є спеціально відведені місця для комфортного навчання та кімнати відпочинку, а також кухні зі їдальнями. Крім того, студенти можуть придбати картки на різні комплексні обіди та харчуватися в одному з кафетеріїв на території кампусів.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ