University of Stirling

University of Stirling
Розташування
м. Стерлінг, Шотландія
Тип школи
ВНЗ
Мови
англійська
Програми
Детальна консультація

University of Stirling — один із провідних у Великій Британії в таких галузях, як охорона здоров’я, екологія, суспільство і культура, підприємництво та економіка, спорт. Його робота визнана у всьому світі. Згідно з результатами останньої Перевірки якості наукових досліджень (RAE), 10% досліджень університету відзначені як «найкращі у світі»; ще 75% отримали оцінку «висока міжнародна якість» і «визнання на міжнародному рівні».

Результати досліджень інтегруються до навчальних програм. Інноваційні дослідження університету в галузі соціального маркетингу нещодавно отримали Премію королеви (Queen’s Anniversary Prize) у галузі вищої освіти.

Ви можете вибрати із 200 поєднань програм, які пропонують 7 факультетів:

  • Прикладних соціальних наук;
  • Мистецтв та гуманітарних наук;
  • Освіти;
  • Охорони здоров’я;
  • Школа Менеджменту університету Стерлінга;
  • Природознавство;
  • Спорту.

Розвиток навичок для працевлаштування включено до навчальної програми. Університет підтримує зв’язки з великими роботодавцями у сфері бізнесу та виробництва, у співпраці з якими факультети та Служба розвитку кар’єри створюють можливості для працевлаштування та професійної практики, а також для стажувань, навчання без відриву від виробництва та регулярних лекцій запрошених фахівців.

Університет Стерлінга - University of Stirling

Програма Foundation

Програма Foundation підготує вас до прямого зарахування на другий курс бакалаврської програми університету Стерлінга. Ми пропонуємо три потоки програми: Бізнес, Фінанси, Економіка та Маркетинг; Медіа, Гуманітарні та Соціальні науки; Природні і Комп’ютерні науки та Інжиніринг.

Програма Диплом

Програма Диплом є еквівалентом другого курсу традиційної 4-річної програми у Шотландії та готує іноземних студентів до зарахування на третій курс бакалаврської програми університету Стерлінга. Ми пропонуємо потік програми Бізнес, Фінанси, Маркетинг та Гуманітарні науки.

Програма Диплом для випускників університету

Програма Диплом для випускників університету готує іноземних студентів до вступу на низку програм магістратури університету Стерлінга. Ми пропонуємо три потоки програми: Бізнес, Фінанси та Спорт; Медіа, Гуманітарні та Соціальні науки; Природні і Комп’ютерні науки та Інжиніринг.

ОТРИМАЙТЕ БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ЗА ТЕЛЕФОНАМИ:
або заповніть форму зараз і ми передзвонимо Вам!
ЗАПОВНИТИ ФОРМУ